Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-10-31 16:45 | Rozmiar tekstu: A A A

1000 lat Olsztynowi i projektowi „Olsztyn. Aktywnie!”!

Olsztyn24
Podziękowania odbiera Marian Jurak, prezes Oddziału WM PTTK, koordynator V i VI edycji „Olsztyn. Aktywnie!” | Więcej zdjęć »
Olsztyn świętuje dzisiaj (31.10) 662. rocznicę nadania mu praw miejskich. Z tej okazji na Placu Jana Pawła II, pod miejskim ratuszem odbyła się rocznicowa uroczystość.

Znacząca część „urodzin” została poświęcona podsumowaniu VI edycji akcji „Olsztyn. Aktywnie!”. Prezydent miasta Piotr Grzymowicz, wręczając specjalnie przygotowane na tę okazję statuetki, podziękował tym, którzy w sposób szczególny przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia akcji, a także jej promocji. Jedna z tych statuetek ponownie trafiła do naszej redakcji.

W programie spotkania był także spektakl „Rzecz o Koperniku” olsztyńskiego Teatru Form Niezależnych Korzunowicz, zaś na koniec części oficjalnej degustacja olbrzymiego tortu z herbem Olsztyna.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [2]
~Prezent magistratu ? / 2015-11-01 12:35
Prezent magistratu na 662 rocznicę Olsztyna, podwyżka cen biletów MPK . Czujni muszą być posiadacze biletów, którzy nie zdążą ich wykorzystać do końca października, gdyż mogą się narazić na niespodziewaną karę. W przeciwieństwie do sieciówek wzrośnie bowiem cena m.in. biletu 10-przejazdowego. Jak informuje Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie: * bilety 10-przejazdowe zachowują ważność wraz z biletem dopłatą w cenie 10 i 20 gr (dostępne w POK ZDZiT); * bilety 3-przejazdowe miejskie zachowują ważność wraz z biletem dopłatą (jw.); * bilety 3-przejazdowe aglomeracyjne zachowują ważność zgodną z zasadami obowiązującymi w dniu zakupu; * bilety liniowe lub dwuliniowe oraz okresowe wielodniowe, których ważność rozpoczęła się w październiku, są ważne w listopadzie zgodnie z zasadami obowiązującymi w dniu zakupu; * dotychczasowe legitymacje ZDZiT do biletów liniowych lub dwuliniowych nie będą wymieniane, zachowują ważność ze znaczkiem biletu sieciowego.
~olsztyniak / 2015-10-31 17:43
Przybyły prawdziwe tłumy...
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
662. urodziny Olsztyna i podsumowanie projektu „Olsztyn. Aktywnie!”

»

31-10-2015

image
Spektakl Teatru Form Niezależnych Korzunowicz na urodzinach Olsztyna

»

31-10-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl