Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-11-11 22:38 | Rozmiar tekstu: A A A

Mieszkańcy Jarot spotkali się, by wspólnie obchodzić Święto Niepodległości

Olsztyn24
Jaroty świętowały 97. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości | Więcej zdjęć »
Rada Osiedla Jaroty tradycyjnie w Święto Niepodległości organizuje uroczystości patriotyczne. Łączone są z osiedlowymi festynami i spotkaniami. Nie inaczej było dzisiaj (11.11), w 97. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Uroczystości na Jarotach rozpoczęła poranna msza święta w kościele bł. Franciszki Siedliskiej. Na główne obchody natomiast zaproszono do Szkoły Podstawowej nr 34. Tam na maszt powędrowała biało-czerwona flaga, odegrano też hymn państwowy. Były również okolicznościowe wystąpienia oraz wspólna zabawa.

Rozpoczęto ją III Festiwalem Pieśni Polskiej Olsztyn-Jaroty 2015, podczas którego miało wystąpić 15 uczestników, m.in z Pałacu Młodzieży i Szkół Podstawowych nr 9,32 i 7. Nie zabrakło także tradycyjnych już konkursów z nagrodami. Było o co powalczyć, gdyż liczni sponsorzy zaproponowali między innymi vouchery na słodkości czy różnego rodzaju gry. 
R E K L A M A
banner
Gwoździem programu były występy zespołów Moderato, Vox Cordis i Crazy & Daisy.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Święto Niepodległości 2015 na Osiedlu Jaroty w Olsztynie

11-11-2015

image galeria
III Festiwal Pieśni Polskiej Olsztyn - Jaroty 2015

11-11-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl