Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS | 2015-11-13 18:54 | Rozmiar tekstu: A A A

Podwyżki i więcej umów o pracę w olsztyńskim Transcom

Olsztyn24
 
Coraz więcej umów o pracę, podwyżka stawek godzinowych o 25 proc. dla osób zatrudnionych na zlecenie, dodatkowe bonusy finansowe, czy benefity – tak olsztyński oddział Transcom Worldwide zachęca młodych ludzi do pracy przy telefonicznej obsłudze klienta. A tej będzie coraz więcej, bo tylko od początku wakacji firma stworzyła w Olsztynie około 50 miejsc pracy, obecnie szuka kolejnych osób z językiem niemieckim. Zostaną one  zatrudnione na etacie.

Wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności w Olsztynie i stworzeniem od czerwca kilkudziesięciu nowych miejsc pracy olsztyński oddział Transcom Worldwide oferuje swoim pracownikom coraz lepsze warunki zatrudnienia.

- Naszym celem strategicznym jest stałe zwiększanie liczby umów o pracę, a także podwyżki stawek godzinowych osób zatrudnionych na zlecenie – wyjaśnia Marek Szul, rodowity olsztyniak, który jest dyrektorem polskiego oddziału firmy Transcom Worldwide.
R E K L A M A
banner
W tej chwili firma zatrudnia w Olsztynie około 500 osób. Jak informują jej przedstawiciele, od początku roku liczba umów o pracę zwiększyła się w olsztyńskim oddziale o około 25 proc.

- Aktualnie mamy w Olsztynie łącznie z administracją 170 osób zatrudnionych na etacie, w tym 120 konsultantów i liczba ta stale rośnie – mówi Karolina Pianka,  kierownik działu personalnego Transcom w Olsztynie.

Transcom zadbał również o pracowników zatrudnionych na umowę-zlecenie wdrażając w tym roku w życie podwyżki stawek godzinowych o jedną czwartą, a dla osób, które przepracują większą liczbę godzin nawet o 30 proc.

- Liczba osób objętych podwyżką to około 175 osób – informuje Karolina Pianka. - Stawki godzinowe dla eksperta, którym można zostać pnąc się po ścieżce kariery, to kwota rzędu 10 zł na rękę za godzinę pracy. W przeciwieństwie do innych firm z tej branży podajemy stawki netto, a nie brutto.  

W zależności od wyników pracy wynagrodzenie może wzrosnąć, dla najlepszych nawet o 80-100 proc. podstawowego wynagrodzenia zasadniczego. Oprócz korzyści finansowych są też lubiane przez pracowników bonusy niematerialne w postaci konkursów, gadżetów, biletów do kina, czy teatru, a także wyróżnienie pracownika miesiąca i kwartału. To jednak nie wszystko, bo pracownikom na etacie dodatkowo przysługują benefity m.in. karty do wykorzystania w placówkach medycznych, sportowych i na siłowniach.

- Warunki zatrudnienia polepszają się, a my robimy wszystko, żeby przyciągnąć do nas nowych ludzi i związać ich z firmą na stałe – mówi Marek Szul. - Zachęcam do aplikowania. Obecnie szukamy kolejnych osób z językiem niemieckim, które zostaną zatrudnione na umowę o pracę.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl