Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2015-12-04 12:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Niebanalne prezenty pod choinkę czekają w BWA

Olsztyn24
Kiermasz sztuki „Kup sztukę pod choinkę” w BWA Galerii Sztuki | Więcej zdjęć »
W Biurze Wystaw Artystycznych Galerii Sztuki w Olsztynie ruszyła dziś (4.12) szósta edycja Kiermaszu Sztuki „Kup sztukę pod choinkę”. Przez trzy dni (piątek - niedziela) w foyer galerii będzie można wybrać i kupić niebanalne i unikatowe mikołajkowo-świąteczne prezenty.

- Nasz kiermasz jest przede wszystkim skierowaną do mieszkańców Olsztyna ofertą nabycia niebanalnego prezentu pod choinkę w dobrej cenie - mówi Małgorzata Bojarska-Waszczuk, dyrektor BWA w Olsztynie. - Mamy rzeczy autorskie, pojedyncze egzemplarze. Jeżeli więc ktoś zaopatrzy się w prezent u nas, będzie miał pewność, że drugiego takiego samego prezentu pod choinką czy w worku świętego Mikołaja nikt nie znajdzie.

Ważnym aspektem organizowanych w BWA mikołajkowo-przedświątecznych kiermaszów sztuki, jest stworzenie miejscowym artystom możliwości prezentacji i sprzedaży ich prac.
R E K L A M A
banner
- W czasie kiermaszu możemy zaprezentować trochę inną ofertę naszych artystów niż zazwyczaj, bo jednak są to nieco inne prace niż prezentowane na wystawach - mówi Małgorzata Bojarska-Waszczuk. - Obecnie w Olsztynie zrobiło się tak, że nasz kiermasz to jedyna okazja, gdzie artyści mogą sprzedać swoje prace. Galerie zajmujące się taką sprzedażą upadły i właściwie artyści nie bardzo mają gdzie prezentować i sprzedawać takie bardziej „komercyjne”, przeznaczone do sprzedaży prace.

Kiermasz ruszył dzisiaj, wraz z otwarciem galerii. Będzie trwał trzy dni - do godziny 18.00 w niedzielę. Przypominamy, że w sobotę i niedzielę galeria otwierana jest o godz. 11.00, a zamykana o godz. 18.00.

- Weekend mamy mikołajkowy, pogoda sprzyja spacerom, zapraszamy więc na kiermasz do naszej galerii, zwłaszcza, że w tym roku mamy bardzo ciekawą ofertę przeznaczoną dla pań
- zachęca dyrektor Bojarska-Waszczuk. - Na kiermaszu jest piękna biżuteria autorska, dla „grzecznych i mniej grzecznych dziewczynek”. Dla bardziej grzecznych dziewczynek jest biżuteria Wandy Sikory, a dla trochę mniej grzecznych dziewczynek: Zacharion - Dariusz Zacharzewski. Myślę, że każdy coś sobie tutaj upatrzy.

Do zakupów mogą też zachęcać niewygórowane ceny oferowanych podczas kiermaszu dzieł sztuki.

- Ceny biżuterii - jak to ceny biżuterii - zdarzają się rzeczy droższe, ale są to egzemplarze autorskie i pojedyncze - ocenia Małgorzata Bojarska Waszczuk. - Natomiast ta oferta którą tutaj przedstawiamy: grafika, fotografia, malarstwo - jest naprawdę w bardzo atrakcyjnych cenach. Można kupić bardzo ładny prezent za przysłowiowy grosz.

Kiermasz sztuki to nie jedyny powód, dla którego warto w ten weekend odwiedzić BWA Galerię Sztuki. Te weekendowe dni to także ostatnia okazja obejrzenia wystawy „Forma 25”, przygotowanej na jubileusz 25-lecia działalności Instytutu Sztuk Pięknych Wydziału Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Kiermasz sztuki „Kup sztukę pod choinkę” w BWA Galerii Sztuki w Olsztynie

04-12-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl