Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d | 2015-12-05 22:42 | Rozmiar tekstu: A A A
MOK i Poczta Polska

Zapraszają na warsztaty zdobienia kartek świątecznych

Olsztyn24

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie razem z Pocztą Polską zapraszają dniach 7-8 grudnia, w godzinach 11.00-17.00, do Informacji Kulturalnej MOK na warsztaty zdobienia kartek świątecznych.

Wysyłanie kart świątecznych to piękna tradycja, która w dobie komórek i Internetu gdzieś się zagubiła. Postarajmy się, żeby nie znikła zupełnie! Pamiętamy przecież, jak wielką radość sprawiało znajdowanie pięknych kartek w skrzynce pocztowej. To znak, że ktoś o nas pamięta i życzy nam wszystkiego, co najlepsze w tym pięknym świątecznym czasie. Ozdóbcie własne karty według gustu i uznania, a potem wyślijcie je do najbliższych.

Organizatorzy zapewniają wszelkie materiały plastyczne. W tym czasie w Informacji Kulturalnej powstanie specjalny świąteczny punkt Poczty Polskiej, gdzie będzie można wysłać swoje kartki.
R E K L A M A
banner
UWAGA: Warsztaty są bezpłatne, ale obowiązują zapisy. Zgłoszenia można wysyłać na adres: zapisy@mok.olsztyn.pl

Zapraszamy!

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl