Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-12-06 15:38 | Rozmiar tekstu: A A A

W filharmonii już świątecznie i wesoło

Olsztyn24
Mikołaj i „Maryjne Słowiki” | Więcej zdjęć »
Filharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie zaprosiła dzisiaj (6.12) dzieci do wspólnego ubierania siedmiometrowej filharmonicznej choinki. To już tradycja, że co roku w okolicach imienin Mikołaja filharmonicy wraz z najmłodszymi miłośnikami Bożego Narodzenia wspólnie bawią się w świątecznej atmosferze.

Aby przyozdobić choinkę, uczestnicy zabawy wykonali bombki i ozdoby choinkowe. Mieli również okazję spotkać się z Mikołajem, który dla każdego malucha miał słodkie co nieco i chętnie pozował do wspólnych zdjęć. Zebranym zaśpiewały także „Maryjne Słowiki” powstałe przy parafii Matki Bożej Fatimskiej w Olsztynie w 2011 roku. Dzieci w wieku od 4 do 12 lat wystąpiły w repertuarze kolędowym.

Zwieńczeniem zabawy było spotkanie z artystami, grającymi główne role w spektaklu „Amahl i nocni goście”, który FWM przywróciła na czas przedświąteczny po jego ubiegłorocznym sukcesie.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Impreza choinkowa w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie

06-12-2015

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl