Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email Marek Wieczorek | 2015-12-07 13:39 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztynianie walczyli w Pucharze Europy Karate Kyokushin

Olsztyn24
Olsztyńska ekipa na zawody w Katowicach | Więcej zdjęć »
W sobotę (5.12) w Katowickim Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym odbył się Puchar Europy Karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział ponad 400 zawodników z 18. krajów, w tym trójka z Olsztyńskiego Klubu Karate Kyokushin.

Aleksandra Wieczorek startowała w formach kata, plasując się na 6. pozycji. Adrian Chwietczuk, po dobrej i wyrównanej walce, przegrał ćwierćfinał po dogrywce, przez wskazanie sędziowskie. Wiktoria Witkowicz wystartowała w dwóch konkurencjach - kata (układy) i kumite (walki). Wykonując bardzo dobrze formy kata, uplasowała się na drugim miejscu, następnie w walkach, pokonując kolejne przeciwniczki przez ippon i wazari, również wywalczyła drugie miejsce.

Zawody w Katowicach były pierwszym występem Wiktorii Witkowicz w tak wysokiej rangi zawodach. Należą się jej wielkie gratulacje za tak brawurowe wejście do czołówki europejskich karateków.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.