Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-12-09 16:03 | Rozmiar tekstu: A A A

Rusza lodowisko nad Jeziorem Krzywym

Olsztyn24
Lodowisko zlokalizowane jest przy kapitanacie CRS Ukiel
Olsztyński Ośrodek Sportu i Rekreacji uruchamia kolejne w tym sezonie sztuczne lodowisko. Od jutra (10.12) można będzie się ślizgać w na sztucznej tafli w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel.

Lodowisko przy Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel jest trzecim, jakie uruchomi OSiR. W ostatnich tygodniach olsztynianie dostali możliwość ślizgania się przy hali Urania, a później przy ul. Jeziołowicza. To drugi sezon, gdy sztuczne lodowisko będzie też działać przy największym jeziorze w Olsztynie.

Pierwsze dwa dni (10 i 11.12) korzystania z lodowiska zlokalizowanego tuż przy kapitanacie CRS Ukiel przy ul. Jeziornej 8 będzie bezpłatny. Później za 45 minut ślizgania się będzie trzeba zapłacić 4 i 6 złotych. Poza tym po 3 i 5 złotych można wypożyczyć łyżwy.
R E K L A M A
banner
Bezpłatnie, do godz. 14:00, z obiektu mogą korzystać uczniowie publicznych, olsztyńskich szkół przy okazji zajęć wf.

Lodowisko w centrum Ukiel będzie otwarte przez cały tydzień, między 8:00 a 22:00, z wyjątkiem godzin od 13:45 do 15:00, w których jest zaplanowana przerwa techniczna.

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl