Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email inf. pras. | 2015-12-13 23:31 | Rozmiar tekstu: A A A

Cztery medale przywieźli olsztynianie z Mistrzostw Europy Wushu

Olsztyn24
Beata Engel i Roman Lichacz z trofeami zdobytymi w Krakowie | Więcej zdjęć »
W dniach 10-13 grudnia br. w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Europy Wushu w Stylach Południowych. W kadrze Polski znalazła się dwójka olsztynian - Roman Lichacz i Beata Engel, którzy są jednocześnie trenerami w Szkole Chińskich Sztuk Walki „SHAOLIN”. Z zawodów wrócili z czterema medalami.

W konkurencji form z bronią krótką oboje wywalczyli srebrne medale, natomiast w konkurencji form ręcznych Lichacz ponownie zdobył srebro, zaś Engel brąz.

Zawody zostały sprawnie zorganizowane. Udział w nich wzięli czołowi zawodnicy z takich krajów, jak Grecja, Rosja, Łotwa, Hiszpania, Portugalia, Niemcy. Niestety kilka krajów w ostatniej chwili zrezygnowało z przyjazdu na zawody z powodu obecnej sytuacji politycznej w Europie.
R E K L A M A
banner
Na uwagę zasługuje fakt, że Europejska Federacja Wushu powierzyła organizację tych mistrzostw Polskiemu Związkowi Wushu, a patronat nad nimi objęło Ministerstwo Sportu oraz Miasto Kraków.

W przyszłym roku w Polsce odbędą się dwie duże imprezy – ponownie Mistrzostwa Europy Stylów Południowych oraz Mistrzostwa Świata w Tai Chi.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.