Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email Robert Waraksa | 2015-12-14 14:26 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztynek zaprasza na Jarmark Wigilijny

Olsztyn24
Olsztynecki Jarmark Wigilijny (fot. archiw. MBLPE - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Moc świątecznych niespodzianek i atrakcji przygotowali organizatorzy Olsztyneckiego Jarmarku Wigilijnego, który odbędzie się 20 grudnia w centrum Olsztynka. Początek imprezy o godz. 10.00.

W świąteczną atmosferę wprowadzi Kiermasz Świąteczny, który będzie dobrą okazją do zrobienia przedświątecznych zakupów. Na straganach, prócz ozdób i dekoracji choinkowych, pojawią się również tradycyjne wyroby, przyprawy i zioła, ręcznie szyte zabawki oraz słodycze. Będzie to również ostatnia okazja, by wybrać odpowiednią choinkę.

Skansen w Olsztynku przygotował atrakcyjną ofertę warsztatów świątecznych, podczas których będzie można wykonać samodzielnie świąteczne stroiki, bombki, pierniki, ozdoby na choinkę, oraz czapki dla krasnali Świętego Mikołaja. Każdy będzie mógł współtworzyć łańcuszek szczęścia, który ozdobi olsztynecką choinkę.
R E K L A M A
banner
Miejski Dom Kultury w Olsztynku zadbał o część artystyczną. Nie zabraknie świątecznych prezentacji w wykonaniu przedszkolaków i wspólnego śpiewania kolęd z uczniami olsztyneckich szkół. O godz. 14 rozpocznie się koncert kolęd i pastorałek. Wystąpią m.in. olsztynecki chór kameralny Arte Del Canto, kapela ludowa Śparogi oraz zespoły działające przy domu kultury.

Rozstrzygnięty zostanie konkurs na świąteczną szopkę oraz stroik. Zmarzniętych rozgrzeje burmistrzowskie „co nieco”. Na gościnę przy „Świątecznych smakach i przysmakach” zaprasza Zespół Szkół im. K. C. Mrongowiusza w Olsztynku.

Jarmark zakończy o godz. 16:30 Parada ze Świętym Mikołajem, który oderwie się na moment od swoich świątecznych obowiązków.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.