Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2015-12-16 17:18 | Rozmiar tekstu: A A A

Przejdź na świąteczną stronę mocy – pakowanie prezentów ostatni bastion!

Olsztyn24

Prezenty kupione, ale nie wiesz, w co i jak je zapakować? Ten warsztat jest dla ciebie. W najbliższy weekend (19-20.12), w godzinach 12.00-16.00, Pracowania „Świąteczna Strona Mocy” Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza wszystkich, którzy chcą poznać kilka sposobów na nietuzinkowe pakowanie prezentów oraz wiązanie kokard ozdobnych.

Nadchodzi nowa nadzieja! MOK zaprasza do szturmowania kamienicznego strychu. Bezdusznym torbom papierowym mówi stanowcze NIE! Odpowiednio zapakowany prezent zwiększa jego wartość, a obdarowana nim osoba poczuje się wyjątkowo. Motyw przewodni – Gwiezdne Wojny! Przebudzimy talenty i zaatakujemy świet(L)nymi inspiracjami. Ale coś tradycyjnego też się znajdzie. Wszystko zależy od waszej wyobraźni.

Nie zapomnijcie zabrać ze sobą upominków do zapakowania. Bo jak mawiał mistrz Yoda „Zaiste, dobrze zapakować prezent jest”.
R E K L A M A
banner
Zapraszamy! Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne. Szczegóły i zapisy: zapisy@mok.olsztyn.pl. Pracownia działa do wyczerpania zapasów.

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl