Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2015-12-16 17:18 | Rozmiar tekstu: A A A

Przejdź na świąteczną stronę mocy – pakowanie prezentów ostatni bastion!

Olsztyn24

Prezenty kupione, ale nie wiesz, w co i jak je zapakować? Ten warsztat jest dla ciebie. W najbliższy weekend (19-20.12), w godzinach 12.00-16.00, Pracowania „Świąteczna Strona Mocy” Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza wszystkich, którzy chcą poznać kilka sposobów na nietuzinkowe pakowanie prezentów oraz wiązanie kokard ozdobnych.

Nadchodzi nowa nadzieja! MOK zaprasza do szturmowania kamienicznego strychu. Bezdusznym torbom papierowym mówi stanowcze NIE! Odpowiednio zapakowany prezent zwiększa jego wartość, a obdarowana nim osoba poczuje się wyjątkowo. Motyw przewodni – Gwiezdne Wojny! Przebudzimy talenty i zaatakujemy świet(L)nymi inspiracjami. Ale coś tradycyjnego też się znajdzie. Wszystko zależy od waszej wyobraźni.

Nie zapomnijcie zabrać ze sobą upominków do zapakowania. Bo jak mawiał mistrz Yoda „Zaiste, dobrze zapakować prezent jest”.
R E K L A M A
banner
Zapraszamy! Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne. Szczegóły i zapisy: zapisy@mok.olsztyn.pl. Pracownia działa do wyczerpania zapasów.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl