Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email D. | 2015-12-19 11:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Nauczyciele z Warmii i Mazur nagrodzeni przez Ministra Edukacji Narodowej

Olsztyn24
List gratulacyjny odbiera Jolanta Okuniewska | Więcej zdjęć »
W Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki wraz z warmińsko-mazurskim kuratorem oświaty Grażyną Przasnyską wręczył  wczoraj (18.12) nagrody Ministra Edukacji Narodowej wyróżniającym się nauczycielom z województwa.

W uroczystości udział wzięli również Zdzisław Ziółkowski – nauczyciel wychowania fizycznego z Gimnazjum nr 2 w Działdowie, który w tym roku wyróżniony został tytułem Profesora Oświaty oraz Jolanta Okuniewska, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Olsztynie, która znalazła się na liście 50 kandydatów do Światowej Nagrody Nauczycielskiej 2016, gdzie oprócz tytułu laureat otrzyma nagrodę w wysokości miliona dolarów.

Wyróżnieni nauczyciele: Ewa Aniszewska - nauczyciel w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Elblągu, Małgorzata Grzelak - nauczyciel w Zespole Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących w Olsztynie, Hanna Kazimiera Makowska - dyrektor Zespołu Szkół w Marzęcicach, Małgorzata Dorota Pieńkowska - nauczyciel w Gimnazjum nr 2 w Ełku, Irena Poździech - nauczyciel konsultant w Warmińsko-Mazurskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu, Leszek Retel - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi, Elżbieta Rodak, nauczyciel w Szkole Podstawowej w Babiętach Wielkich, Ewa Elżbieta Ryzińska - dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łupkach, Ewa Strzyżewska - nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 15 w Olsztynie i Wiesława Janina Zielińska, nauczyciel w I Liceum Ogólnokształcącym w Olsztynie.
R E K L A M A
banner
Ponadto dwoje pedagogów - Stanisław Łukaszewicz, nauczyciel w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Braniewie i Grażyna Nowacka, nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 15 w Elblągu - odebrało przyznane im nagrody 13 października tego roku, podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Elblągu. Natomiast na uroczystości w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie, zorganizowanej 14 października, nagrodę odebrała Danuta Kaszczuk - nauczyciel w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Elblągu.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~olsztyniak / 2015-12-20 11:30
Gratuluję wszystkim nagrodzonym. Cieszę się że Wasza ciężka praca została tak wysoko oceniona. W taktrudnych czasach w jakich żyje polska oświata nagroda jest szczególnie ważna i zasłużona. Tylkodlaczego akurat władze nagradzająw tym czasie? Do jakiej daty,bądź innej rocznicy doczepić uroczystość nagradzania??? czyżby nowy wojewoda chciał się przypodobać społeczeństwu?? To taki mały kamyczek do partyjnego ogródka. Ale to jest drobiazg (jak na razie) w porównaniu z nagrodzeniem ciężko pracujących pedagogów . Jeszcze raz gratulacje.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Wręczenie nagród Ministra Edukacji Narodowej nauczycielom z województwa

»

18-12-2015

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.