Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2015-12-23 12:11 | Rozmiar tekstu: A A A

SP15 i TMO zapraszają do udziału w 5. Biegu „Policz się z cukrzycą”

Olsztyn24
Bieg „Policz się z cukrzycą” (fot. SP15)
Szkoła Podstawowa nr 15 i Towarzystwo Miłośników Olsztyna zapraszają mieszkańców miasta do udziału w 5. Biegu „Policz się z cukrzycą”, który odbędzie się 10 stycznia przyszłego roku w ramach 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olsztynie.

Bieg ma charakter happeningu. Nie będzie prowadzona klasyfikacja biegaczy. Zwycięzcą będzie każdy, kto dobiegnie do mety i w ten sposób wesprze ideę WOŚP.

Do udziału w biegu organizatorzy zachęcają wszystkich – zarówno diabetyków, jak i osoby zdrowe. Wspólnym bieganiem chcą wyrazić solidarność z chorymi na cukrzycę i spróbować pomóc im w staraniach o łatwiejszą codzienność.
R E K L A M A
banner
Ze względu na utrudnienia związane z komunikacją tramwajową start biegu odbędzie się przy ul. Głowackiego przy basenie OSiR. Trasę można pokonać na rowerze, rolkach, truchtem, maszerując z kijkami, spacerując z wózkiem lub zwierzakiem. Termin „bieg” jest zatem umowny.

Do udziału w Imprezie mogą rejestrować się wszystkie osoby, bez względu na wiek. W przypadku osób niepełnoletnich będzie dodatkowo wymagany podpis rodzica lub prawnego opiekuna na oświadczeniu o zdolności do udziału w zajęciach rekreacyjnych oraz podpis potwierdzający zgodę na udział osoby niepełnoletniej w imprezie.

Uczestnicy, którzy ukończą bieg, otrzymają niespodzianki - medale, ciepłą herbatę (w planach też inne atrakcje) oraz dyplom w wersji elektronicznej.

Zgłoszenia przyjmowane są na adres olsztyn_5bieg@op.pl do 9 stycznia.

Więcej informacji na temat imprezy oraz niezbędne dokumenty do pobrania dostępne są na stronie internetowej szkoły pod adresem www.sp15olsztyn.usr.pl

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl