Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email inf. pras./wb | 2015-12-25 16:43 | Rozmiar tekstu: A A A

Termy Warmińskie ruszyły!

Olsztyn24
Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim otwarte! | Więcej zdjęć »
Najbardziej kontrowersyjna inwestycja ostatnich lat na Warmii i Mazurach dobiegła do szczęśliwego końca. Dzisiaj (25.12) o godz. 9.00, na teren Term Warmińskim w Lidzbarku Warmińskim wkroczył pierwszy klient, chcący skorzystać z szerokiej oferty tego najmłodszego z polskich obiektów geotermalnych. Pierwszy klient zdobył roczny rodzinny karnet na korzystanie z oferty term. Otwarciu obiektu towarzyszyło też wiele innych promocji.

Przypomnijmy, że inwestorem Term Warmińskich jest Starostwo Powiatowe w Lidzbarku Warmińskim. Przetarg na prowadzenie obiektu wygrała ostródzka firma Condohotels Management.

Termy Warmińskie łączą wysoki standard usług hotelowych z bogatą ofertą SPA. Do dyspozycji gości są pokoje w wiosce wakacyjnej z aneksami kuchennymi, 6 gabinetów kosmetycznych, 4 sale w Centrum Konferencyjnym (największa pomieści do 270 osób). W termach można skorzystać z różnorodnych kąpieli cieplnych, sauny sosnowej o umiarkowanej wilgotności lub łaźni parowej. Obiekt podzielony został na dwie strefy – dla dorosłych i dla dzieci.
R E K L A M A
banner
Obiekt składa się z części sportowej i rekreacyjnej, w której korzystać można z szeregu atrakcji wodnych. Są to m.in. baseny, zjeżdżalnia multimedialna z efektami świetlnymi i akustycznymi, hydromasaże, bicze wodne, a także strefa saun.

Termy Warmińskie to w 100 procentach naturalny ośrodek SPA, którego motywem przewodnim jest  sosna. We wnętrzach postawiono na jasne i naturalne kolory: biel, zieleń, grafit,  które nawiązują do filozofii tego miejsca. Symbolizują świeżość, naturalność oraz siłę przyrody. Termy Warmińskie dają możliwość czerpania z dobrodziejstw natury, która dostępna jest na wyciągnięcie ręki. Wszelkie zabiegi bazują na składnikach naturalnych m.in. wodzie termalnej, leczniczym błocie, żurawinie, ziołach czy wyjątkowo świątecznych przyprawach korzennych.

Oficjalne otwarcie Term Warmińskich zaplanowano na 7 stycznia.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [5]
~ / 2015-12-28 09:35
ludzi tyle ze malo sie nie potratowali
~ala / 2015-12-28 09:34
czyli drugi najwiekszy bubel swiata zaraz po lotnisku w radomiu brawa dla decydentow
~ / 2015-12-27 22:00
No tłumnie ruszyły te termy !!! Ha, ha !
~fghjk / 2015-12-27 13:11
Motyw przewodni SOSNA na nich niektorzy decdenci będą niedługo " wisieć",to wam gwarantuje obecna władza !!!
~korek1 / 2015-12-25 18:18
A wodę podgrzewają w czajnikach czy grzałką elektryczną w basenie.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim

»

25-12-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl