Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-01-01 15:08 | Rozmiar tekstu: A A A

Pękła szyna. Tramwaje jeżdżą inaczej

Olsztyn24
Początek nowego roku nie ułożył się pomyślnie dla olsztyńskich tramwajów
Z problemami w nowy 2016 rok wkraczają olsztyńskie tramwaje. Dziś (1.01) rano, ok. godz. 10., pękła jedna z szyn toru tramwajowego w rejonie firmy Krys-Gum przy al. Sikorskiego. Po awarii kursowanie tramwajów linii nr 1 i 2 czasowo zawieszono. Obecnie tramwaje tych linii kursują po zmienionych trasach.

LINIA 1

Trasa linii zostaja zmieniona (w obu kierunkach): WYSOKA BRAMA – 11 Listopada – Piłsudskiego – Kościuszki – Żołnierska – Obiegowa – Sikorskiego – Tuwima – UNIWERSYTET-PRAWOCHEŃSKIEGO
R E K L A M A
banner
LINIA 2

Trasa linii została skrócona: KANTA – Witosa – Płoskiego – Sikorskiego – GALERIA WARMIŃSKA

UWAGA! Tramwaje linii nr 2 będą kursować wahadłowo w obu kierunkach po jednym torze.

Nie wiadomo jak długo potrwa usuwanie awarii. Wszystko zależy od mobilności ekipy naprawczej. W Wydziale Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Urzędu Miasta Olsztyna (ok. godz. 15.00) nie uzyskaliśmy informacji, kiedy fachowcy pojawią się na miejscu awarii i ją usuną. W najgorszym przypadku może to potrwać nawet kilka dni.

******

Aktualizacja:

1.01.2015, godz.18:45

Utrudnienia zakończone. Tramwaje linii 1 i 2 powróciły na swoje trasy podstawowe. Mogą jeszcze występować opóźnienia w realizacji rozkładu jazdy.

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [3]
~do zniesmaczony / 2016-01-06 21:00
Dlaczego przezywasz tramwaje nazywajac je Grzymkami i jednoczesnie przedrzezniasz czlowieka kpiac z Jego nazwi ska. To tylko debile pisza takie komentarze. Nie mozna inaczej uczeni?
~Pani / 2016-01-02 17:37
A dziś na ul Pieniężnego, gdy samochody jadące prosto w stronę Teatru do góry, miały zielone światło, ruszyły, a tu z prawej sru... tramwaj. Chyba tak być nie powinno? Wszyscy po hamulcach. Gdy samochody mają zielone, tramwaj nie powinien mieć czerwone? A nie pędził prosto pod Wysoką Bramę. Brawo Panie Prezydencie!!!!
~zniesmaczony / 2016-01-02 16:20
Pierwszego stycznia ruszyły tramwaje-Grzymki w Olsztyn. Grzymki lini 1,2,3 "zapełniły" się pasażerami, Puki była darmocha frekwencja była w miarę zadawalająca . Gdy nastał czas biletowania, kazdy widzi jak jest. Grzymki wożą powietrze-promując limonkowatą ekologię? Na przystankach gawiedź "chwali"skomunikowania tramwajowe ,zauroczona przystankami Wiedeńskimi i autobusami dojazdowymi. Padają epitety, słowa "Grzymkiem bliżej- dłużej." itp. Na mapie -ulotce nowego układu komunikacyjnego Olsztyna, którą wrzucono mi do skrzynki pocztowej , wszelkie informacje oraz krzepiące orędzie Pana Prezydenta do mieszkańców Olsztyna- przeczytałem . Moje lico się rozjaśniło,tramwaje to fajna rzecz. Tylko ta rewolucja komunikacyjnej Olsztyna nie wypaliła. "Ktoś" się pośpieszył? Grzymki by jeździły, pracowały, "mądre głowy" na bieżąco śledziły by uwarunkowania komunikacji wynikłe z obcowania z tramwajami, wsłuchiwały by się w głos opinii pasażerów i na bieżąco "rewolucjonizowały „ by komunikację do potrzeb miasta ,ludzi, ku zadowolenia pasażerów A tak mamy to co mamy .Pękające szyny?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl