Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz | 2016-01-08 12:32 | Rozmiar tekstu: A A A

O perspektywach szkolnictwa zawodowego rozmawiano na Noworocznym Śniadaniu Zawodowców w ZSB

Olsztyn24
Podpisanie umowy (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie odbyło się dzisiaj (8.01) Noworoczne Śniadanie Zawodowców. Warmińsko–mazurska kurator oświaty Grażyna Przasnyska spotkała się z przedstawicielami firm budowlanych, drogowych, sanitarnych, meblarskich, geodezyjnych, architektury krajobrazu oraz nauczycielami zawodu z ZSB.

Rozmawiano o potrzebach i rozwoju nowoczesnego szkolnictwa zawodowego oraz o zasadach współpracy szkoły zawodowej z pracodawcami.

W trakcie spotkania zostało także podpisane Porozumienie o współpracy partnerskiej Zespołu Szkół Budowlanych z Szynaka Meble Sp. z o.o., które zakłada organizowanie wspólnych uroczystości, konkursów, szkoleń z nowych technologii i innych przedsięwzięć związanych z kształceniem zawodowym oraz wymianą doświadczeń, a także nawiązywanie i rozwijanie kontaktów osobowych między kadrą pedagogiczną, kadrą menadżerską i społecznością uczniowską.
R E K L A M A
banner
Pierwsze w tym roku Śniadanie Zawodowców, jeszcze w świątecznej atmosferze, przyniosło konstruktywne wnioski oraz refleksję dotyczącą wspólnej przyszłości szkół zawodowych i pracodawców.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl