Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS | 2016-01-12 16:29 | Rozmiar tekstu: A A A

Aldo - nowa marka obuwnicza w Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
 
Od 22 grudnia w Galerii Warmińskiej przybył kolejny sklep obuwniczy - marki ALDO. W sklepie ALDO można kupić buty damskie i męskie, torebki dla pań i torby dla panów oraz szeroką gamę środków do pielęgnacji skór, czy zamszów (spraye, mleczka, pasty).

- Poza tym naszym klientom oferujemy bardzo szeroki wybór wkładek do butów, zarówno syntetycznych, jak i skórzanych, mamy w ofercie nawet wkładki zapachowe - zaprasza Łukasz Szczepanik z ALDO.

Ponadto w nowym sklepie w Galerii Warmińskiej (na poziomie 0) można kupić okulary, zegarki, biżuterię, czapki, szaliki i rękawiczki.
R E K L A M A
banner
Sklep ALDO w Galerii Warmińskiej jest 13 sklepem tej marki w Polsce. ALDO wywodzi się z Kanady, ale od niedawna należy do izraelskiego potentata obuwniczego.

- W związku ze zmianą właściciela nasze sklepy zyskują nowy wygląd, a ten w Galerii Warmińskiej jest 3 naszym sklepem w kraju w nowej odsłonie - mówi Łukasz Szczepanik.

Marka ALDO do tej pory nie miała żadnego sklepu w warmińsko-mazurskim. Do otwarcia butiku w Galerii Warmińskiej przymierzała się od roku.

- To znana, popularna galeria, cieszymy się, że nasz sklep będzie w tym miejscu - podkreśla Łukasz Szczepanik.

Artykuł sponsorowany
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl