Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/GW | 2016-01-12 16:29 | Rozmiar tekstu: A A A

Aldo - nowa marka obuwnicza w Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
 
Od 22 grudnia w Galerii Warmińskiej przybył kolejny sklep obuwniczy - marki ALDO. W sklepie ALDO można kupić buty damskie i męskie, torebki dla pań i torby dla panów oraz szeroką gamę środków do pielęgnacji skór, czy zamszów (spraye, mleczka, pasty).

- Poza tym naszym klientom oferujemy bardzo szeroki wybór wkładek do butów, zarówno syntetycznych, jak i skórzanych, mamy w ofercie nawet wkładki zapachowe - zaprasza Łukasz Szczepanik z ALDO.

Ponadto w nowym sklepie w Galerii Warmińskiej (na poziomie 0) można kupić okulary, zegarki, biżuterię, czapki, szaliki i rękawiczki.
R E K L A M A
banner
Sklep ALDO w Galerii Warmińskiej jest 13 sklepem tej marki w Polsce. ALDO wywodzi się z Kanady, ale od niedawna należy do izraelskiego potentata obuwniczego.

- W związku ze zmianą właściciela nasze sklepy zyskują nowy wygląd, a ten w Galerii Warmińskiej jest 3 naszym sklepem w kraju w nowej odsłonie - mówi Łukasz Szczepanik.

Marka ALDO do tej pory nie miała żadnego sklepu w warmińsko-mazurskim. Do otwarcia butiku w Galerii Warmińskiej przymierzała się od roku.

- To znana, popularna galeria, cieszymy się, że nasz sklep będzie w tym miejscu - podkreśla Łukasz Szczepanik.
AS
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl