Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-01-14 18:17 | Rozmiar tekstu: A A A

Konkurs na Reportaż Radiowy Pogranicze rozstrzygnięto po raz trzynasty

Olsztyn24
Nagrodę Prezydenta Olsztyna otrzymała Grażyna Preder z Radia Koszalin za reportaż „Po wojnie w niemieckiej szkole” | Więcej zdjęć »
W salach kopernikowskich olsztyńskiego zamku rozstrzygnięto dzisiaj (14.01) organizowany przez Radio Olsztyn XIII Ogólnopolski Konkurs na Reportaż Radiowy Pogranicze. Spośród 24 nadesłanych audycji jury nagrodziło 3 reportaże, przyznając 3 równorzędne nagrody.

Nagrodę Prezydenta Olsztyna otrzymała Grażyna Preder z Radia Koszalin za reportaż „Po wojnie w niemieckiej szkole”, przedstawiający sposób funkcjonowania niemieckich szkół na Pomorzu po II wojnie światowej oraz problem pozostałej na tych terenach niemieckiej ludności.

Nagrodę Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego przyznano reporterce Radia Białystok Joannie Sikorze za reportaż „Zadanie”, poruszający problem uchodźców.
R E K L A M A
banner
Nagroda Starosty Olsztyńskiego natomiast przypadła Grażynie Bochenek z Radia Rzeszów za reportaż „Nasi Ukraińcy”,opowiadający o historii trzech Polek mieszkających na dawnych Kresach.

Radio Olsztyn organizuje konkurs Pogranicze nieprzerwanie od 2002 roku. Dzięki tej inicjatywie rozgłośnia może się pochwalić najbogatszym w Polsce zbiorem reportaży poświęconych tej problematyce.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Rozstrzygnięcie XIII Konkursu na Reportaż Radiowy Pogranicze

14-01-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl