Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Promocja UG Dywity | 2016-01-18 20:37 | Rozmiar tekstu: A A A
Odlotowe spotkanie z pasjonatem lotnictwa

Gwiazda fotografiki w Dywitach

Olsztyn24
Spotkanie ze Sławkiem Hesją Krajniewskim w GOK Dywity (fot. Promocja UG Dywity - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Sławek Hesja Krajniewski, czołowy fotografik lotniczy świata, był bohaterem drugiego spotkania z cyklu (Od)Loty Kultury, które w sobotę (16.01) odbyło się w GOK Dywity. Zaprezentował swoje wyjątkowe zdjęcia z baz lotniczych oraz pokazów z całego świata. Wystawa potrwa do 7 lutego.

Hesja podczas spotkania opowiadał z humorem i swadą o tym, jak wykonać dobre, lotnicze zdjęcia, ujawnił też kulisy największych lotniczych pokazów na świecie. Uczestnicy spotkania, wśród których byli m.in. Aleksander Jarmołkowicz, prezes zarządu Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, lotnicy, spadochroniarze, miłośnicy lotnictwa, mieszkańcy i uczniowie biorący udział w projekcie Akademia Wysokich Lotów, z zapartym tchem słuchali opowieści i oglądali filmy oraz zdjęcia słynnego fotografa.

– Całe spotkanie oraz prezentacja i wystawa zdjęć były świetne, oczywiście wszystko z nietuzinkowym komentarzem autora. Szkoda że tak krótko... – mówi o dwugodzinnym spotkaniu Maciej Wachowski, współwłaściciel drukarni Spręcograf, który pasjonuje się lotnictwem.
Podobnych opinii było więcej.
R E K L A M A
banner
– Wystawa znakomita, ja również czuję niedosyt... – mówi Beata Nowosielska.

Mariola Grzegorczyk z Dywit, która prezentowała swoje zdjęcia z lotniska w Dajtkach podczas pierwszej edycji (Od)Lotów Kultury, była pod wrażeniem zdjęć i klimatu spotkania.

– To było fantastyczne spotkanie z niezwykłym człowiekiem – uważa Mariola Grzegorczyk.  

Sam Sławek Hesja Krajniewski pozytywnie ocenił spotkanie w Dywitach.

– Po raz kolejny przekonałem się, że Polska to kraj pełen fantastycznych ludzi. Niemało jest też tych pozytywnie „uderzonych w głowę lotniczym śmigłem” – mów Hesja. – Dziękuję Wam za fantastyczne spotkanie i super energię, która krążyła w Dywitach.

(Od)Loty Kultury w Dywitach to spotkania kulturalno-lotnicze, które nawiązują do bogatych tradycji lotniczych Dywit, gdzie przed II wojną światową istniała baza sterowców wojskowych. Wystawę najlepszych zdjęć lotniczych świata można oglądać w GOK Dywity do 7 lutego. Organizatorem wydarzenia była Gmina Dywity przy współpracy GOK Dywity.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl