Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2016-01-25 13:20 | Rozmiar tekstu: A A A

BWA zaprasza na artystyczne ferie

Olsztyn24
BWA zaprasza na artystyczne ferie (fot. archiwum)
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie zaprasza na artystyczne ferie. W pierwszym tygodniu ferii zimowych (26,27 stycznia) zaprasza dzieci i opiekunów na zajęcia artystyczne o godzinie 10.00 i 12.00, przeznaczone dla osób indywidualnych (wymagane są zapisy telefoniczne na zajęcia). Natomiast w drugim tygodniu ferii (od 2 do 5 lutego) grupy zorganizowane dzieci w wieku szkolnym (6-12 lat, wymagane zapisy telefoniczne na zajęcia, godzina do ustalenia). Wszystkie warsztaty artystyczne powiązane są z aktualnymi wystawami w BWA Galerii Sztuki.

Organizator proponuje następujące tematy do wyboru:

1. Mój las pełen tajemnic – wprowadzenie dzieci w temat pejzażu w sztuce (zwłaszcza pejzażu leśnego) powiązane z nauką o barwach (ciepłe i zimne, podstawowe i dopełniające, mieszanie barw, ich symbolika), warsztat artystyczny: malowanie farbami pejzażu leśnego.
R E K L A M A
banner
2. Świat leśnych stworzeń – wprowadzenie dzieci w tematykę wizerunków leśnych zwierząt i fantastycznych stworzeń w sztuce, powiązane z zagadnieniem faktury (struktura powierzchni różnych materiałów, efekty wizualne, wykorzystanie gotowych elementów w sztuce); warsztat artystyczny: wykonywanie masek karnawałowych z użyciem piór, sznurków, kolorowych papierów.

3. Stop niszczeniu natury – zajęcia dotyczące ekologii w sztuce, związku człowieka z naturą i wpływu działalności ludzi na kształt naszego otoczenia, powiązane z tematyką kompozycji w sztuce (budowanie obrazu, układu elementów, statyka i dynamika, symetria i asymetria); warsztat artystyczny: komponowanie kolaży z użyciem materiałów naturalnych i recyklingowych.

Koszt warsztatów wynosi 6 złotych od dziecka, opiekunowie grup mogą uczestniczyć w zajęciach bezpłatnie. Maksymalna liczba dzieci w grupie to 25 osób.

Zapisów można dokonywać pod numerem telefonu (89) 522 27 09.

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl