Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2016-02-03 15:35 | Rozmiar tekstu: A A A

Auchan powitał pierwszych klientów różami

Olsztyn24
W hipermarkecie Auchan w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Dzisiaj (3.02) w Olsztynie, o godz. 9.30, po raz pierwszy otwarto dla klientów drzwi do hipermarketu należącego do francuskiego koncernu Auchan. Wstęgi i nożyczek nie było, za to ponad tysiąc pierwszych klientów otrzymało od pracowników nowego hipermarketu róże.

Przypomnijmy, że rok temu Auchan przejął sieć hipermarketów Real, w tym ten znajdujący się w Olsztynie przy ul. Sikorskiego 2B. Przez rok klienci mogli korzystać ze sklepu w bardzo ograniczonym zakresie, który w zasadzie wyprzedawał zapasy przejęte od Reala. Od dzisiaj hipermarket prowadzi normalny handel artykułami spożywczymi i przemysłowymi.

O nowej firmie w Olsztynie udało się nam dowiedzieć bardzo niewiele, bowiem nikt z pracującej w Olsztynie załogi, włączając w to również dyrektora hipermarketu, nie był upoważniony do rozmowy z mediami. Uzyskaliśmy jedynie zgodę na sfotografowanie wnętrza sklepu.
R E K L A M A
banner
Zgodnie z zapowiedziami olsztyńskiego Zarządu Dróg Zieleni i Transportu, w związku ze zmianą nazwy hipermarketu przy ul. Sikorskiego 2B, zmieniła się także nazwa znajdującego się tam zespołu przystanków komunikacji miejskiej. Nie wszystkie ślady po przystanku „Real” zniknęły z przestrzeni publicznej. I nieszybko znikną.

- Dzisiaj zostały zmienione informacje na przystankach i komunikaty w autobusach i tramwajach - informuje Paweł Pliszka, rzecznik prasowy ZDZiT w Olsztynie. - Niezmienione zostały jednie tabliczki z dawną nazwą przystanku. Na wymianę tych tabliczek będziemy musieli trochę poczekać, może nawet miesiąc, do czasu rozstrzygnięcia tegorocznego przetargu na wykonywanie znaków drogowych dla naszych potrzeb.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl