Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email wb | 2016-02-04 15:05 | Rozmiar tekstu: A A A

CBA zatrzymało warmińsko-mazurską wojewódzką konserwator zabytków

Olsztyn24
Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Olsztynie przy ul. Podwale
Dzisiaj (4.02) na polecenie Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego weszli do biura Warmińsko-Mazurskiej Wojewódzkiej Konserwator Zabytków w Olsztynie. Efektem wizyty funkcjonariuszy w siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków było zatrzymanie szefowej tego biura Barbary Z.

Prokuratura Okręgowa w Olsztynie jest bardzo oszczędna w udzielaniu informacji o przyczynach zatrzymania. Wiadomo tylko, że chodzi o korzyść majątkową czyli tzw. łapówkę, i że w tej sprawie zatrzymano jeszcze jedną osobę, niezwiązaną zawodowo z biurem konserwatora.

Barbara Z. znana była do tej pory jako zagorzała obrończyni olsztyńskich zabytków. Jej decyzje i zalecenia nie raz blokowały lub znacząco wydłużały olsztyńskie inwestycje, m.in. rewitalizację Parku Podzamcze i budowę linii tramwajowej na Placu Jedności Słowiańskiej.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.