Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2016-02-14 21:30 | Rozmiar tekstu: A A A

Krystyna Sienkiewicz urodzinowy wieczór spędziła w olsztyńskim CEiIKu

Olsztyn24
Krystyna Sienkiewicz na scenie olsztyńskiego CEiIK-u | Więcej zdjęć »
Krystyna Sienkiewicz - osobowość polskiej sceny teatralnej, filmowej i kabaretowej, dzisiaj obchodzi 81. rocznicę urodzin. Jubileuszowy wieczór artystka spędziła z publicznością, dając koncert w olsztyńskim Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych.

Artystka zaśpiewała bardziej i mniej znane piosenki ze swojego repertuaru, a także wygłosiła kilka satyrycznych monologów wypełnionych (jak sama powiedziała) „dyrdymałkami”. Zarówno w piosenkach, jak i w skeczach, dominowała miłość i relacje damsko-męskie.

Artystce towarzyszył Bronisław Kornaus, członek znanego w II połowie XX wieku zespołu muzycznego Partita. W jego wykonaniu uczestnicy koncertu wysłuchali mieszkanki przebojów wykonywanych przez Partitę.
R E K L A M A
banner
Koncert został bardzo dobrze przyjęty przez olsztyńską publiczność. Schodzącą ze sceny artystkę żegnały gorące brawa bite na stojąco, a także chóralne „Sto lat!”.

Na miejscu można było kupić autobiograficzną książkę Krystyny Sienkiewicz „Cacko” i uzyskać do niej wpis autorki. Do nabycia była również poświęcona Krystynie Sienkiewicz książka Grzegorza Ćwiertniewicza „Krystyna Sienkiewicz. Różowe zjawisko”.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Dobry wieczór... z Krystyną Sienkiewicz

»

14-02-2016

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl