Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email inf.pras. | 2016-02-15 14:04 | Rozmiar tekstu: A A A

Wygraj bilet dzięki OKM. Od 1 marca nie będzie już papierowych biletów okresowych

Olsztyn24

Używanie Olsztyńskiej Karty Miejskiej ma sporo zalet. Dzięki temu można np. wygrać sieciówkę lub bilet 30-dniowy. „Bilet za bilet” to konkurs Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu. Zasady są proste: wystarczy kupić okresowy bilet w stacjonarnym biletomacie w konkretnym terminie (25 lutego – 5 marca, 25 marca – 5 kwietnia oraz 25 kwietnia – 5 maja), potwierdzenie złożyć w siedzibie ZDZiT i liczyć na szczęście w losowaniu.

15 marca, 15 kwietnia i 16 maja - w każdym z tych dni fortuna przyniesie szczęście trzem osobom. Te dostaną sieciówkę lub bilet 30-dniowy. Ale warto mieć Olsztyńską Kartę Miejską nie tylko ze względu na konkurs. Już od 1 marca nie będzie można kupić papierowych biletów okresowych. Sieciówki i 30-dniowe będą kodowane jedynie na OKM.

- Wyjątkiem będą osoby, które w ogóle pierwszy raz kupują taki bilet i nie zdążyły wyrobić karty - zaznacza Paweł Pliszka z Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu. - Wówczas dostaną okresową przejazdówkę w formie papierowej, ale z informacją, że powinny złożyć wniosek o wydanie OKM.
R E K L A M A
banner
Wyrobienie Olsztyńskiej Karty Miejskiej to prosta sprawa. Wniosek oraz zdjęcie (i ewentualne kopie dokumentów potwierdzających ulgi) można zostawić we wszystkich Punktach Obsługi Klienta ZDZiT albo poprzez internetową witrynę. OKM można odebrać po dwóch-trzech dniach.

Największe zalety? Nie trzeba stać w kolejkach, żeby kupić bilet (można to zrobić przez internet lub stacjonarny biletomat), nie trzeba wozić ze sobą dodatkowych dokumentów (informacja o ulgach jest zakodowania w OKM), w przypadku zgubienia karty, bez problemów można odzyskać już kupionego biletu okresowego.

Dotychczas wydanych zostało ok. 20 tys. Olsztyńskich Kart Miejskich.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.