Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email inf.pras. | 2016-02-15 16:14 | Rozmiar tekstu: A A A

Uczniowskie teatry czekają na głosy

Olsztyn24
Sztuka „Czekając na…” opowiada o przemijaniu i koresponduje z poezją Leśmiana (fot. ep)
Dwie olsztyńskie grupy mają szansę na triumf w Internetowym Przeglądzie Uczniowskich Zespołów Teatralnych. Głosować można do końca miesiąca.

„Czekając na...” Integracyjnego Teatru Tańca AUTentYcZni My z Zespołu Placówek Edukacyjnych oraz „Schola” Teatru Światłu i Cień z Gimnazjum nr 13 znalazły się w finałowej stawce przeglądu organizowanego przez Telewizję Polską. Teraz od głosowania internautów zależy, czy któraś z olsztyńskich grup zwycięży w tegorocznej edycji.

AUTentYcZni My to teatr niezwykły, bowiem aktorami są niepełnosprawni podopieczni ZPE. Światło i Cień natomiast jest uznaną w kraju marką. Nastolatkowie zwyciężyli m.in. w jednej z poprzednich edycji tego Przeglądu.

Głosowanie na stronie internetowej potrwa do końca miesiąca (29 lutego). Każdy może oddać jeden głos dziennie. Gala, podczas której poznamy wyniki, odbędzie się 13 marca.
R E K L A M A
banner
Komentarze [1]
~Pioter's / 2016-02-18 11:05
Może podajcie linka do strony głosowania?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.