Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-02-18 18:21 | Rozmiar tekstu: A A A

III Polska Ofensywa Muzyczna odbyła się w ZSEH

Olsztyn24
Podczas ofensywy zaprezentowało się 18 wykonawców | Więcej zdjęć »
Zespół Szkół Ekonomiczno–Handlowych w Olsztynie we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury po raz trzeci zorganizował Międzyszkolny Festiwal Muzyki Polskiej pod nazwą Polska Ofensywa Muzyczna.

Muzyczny konkurs skierowano do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Olsztyna oraz powiatu, a także osób zrzeszonych przy ośrodkach kultury w celu popularyzowania polskiej muzyki i kultury, promowania uzdolnionej artystycznie młodzieży oraz rozwijania współpracy między szkołami.

Do udziału w festiwalu, oprócz przedstawiciela organizatora, zgłosiły się Gimnazjum nr 5, Bursa nr 2, Bursa nr 3, Bursa nr 4, Pałac Młodzieży, Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych, Zespół Szkół Ekonomicznych oraz Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych.
R E K L A M A
banner
Uczestnicy ofensywy zaprezentowali dzisiaj (18.02) w sali gimnastycznej szkoły utwory z repertuaru m.in. Dawida Podsiadło, Kayah, Bajmu, Moniki Brodki oraz własnego autorstwa.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
III Polska Ofensywa Muzyczna w ZSEH w Olsztynie

18-02-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl