Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2016-02-18 19:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Świętowali osiemnaste urodziny chorego kolegi

Olsztyn24
Uczniowie zaśpiewali pod oknem sali Kacpra „Sto lat” (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie miało dziś (18.02) miejsce niecodzienne wydarzenie. Z okazji 18. urodzin pacjenta szpitala - Kacpra Hajduka, pochodzącego spod Barczewa, jego przyjaciele z klasy z olsztyńskiego Technikum Energetycznego zrobili mu wspaniałą niespodziankę i przyszli do szpitala, aby pod oknem sali, w której przebywa, zaśpiewać mu „Sto lat” i uczcić ten ważny dla niego dzień. Był też tort i prezenty.

Ta wspaniała akcja została zorganizowana przez Technikum Energetyczne i szkołę Cosinus przy wsparciu m.in. członków olsztyńskiego klubu motocyklowego Tabun, którzy przyjechali na motorach i zrobili tym niespodziankę uwielbiającemu te maszyny solenizantowi. Specjalnie na tę okazję dostarczono również ogromną kartkę z życzeniami od prezydenta miasta Piotra Grzymowicza.

Anna Strug, wychowawczyni Kacpra, która wraz z klasą przyła do szpitala, opowiadała, że to już nie pierwszy raz, gdy przyjaciele zrobili chłopcu niespodziankę. Na Boże Narodzenie, również odbyły się wyjątkowe odwiedziny. Dlatego i tym razem nie chcieli zawieść przyjaciela i pokazać mu, jak jest dla nich ważny. 
R E K L A M A
banner
Kacper walczy z genetycznym zanikiem mięśni już wiele miesięcy, a od niedawna również z nowotworem złośliwym z przerzutami. Jest po 4 chemioterapiach, 2 operacjach i transfuzjach krwi, dlatego bardzo potrzebuje pomocy. Z tego względu w sobotę (20.02), o godzinie 17.00, w Zespole Szkół w Barczewie odbędzie się aukcja i koncert charytatywny dla Kacpra. Zebrane podczas imprezy pieniądze zostaną przeznaczone na jego rehabilitację.

Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~ / 2016-02-19 07:18
Super - Społeczeństwo Polskie nie ważne czy młodzi czy starsi lub w podeszłym wieku , zawsze się jednoczą w chwilach , kiedy jest to potrzebne - Taka polska nasza natura co oczywiście jest wspaniałe . Pewnie Kacper nie spodziewał się takiej niespodzianki . Kacper wracaj szybko do zdrowia i Wszystkiego Najlepszego w Dniu Urodzin . Trzymaj się i walcz , walcz i nie poddawaj się !!!
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl