Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email Anna Kopacz/d. | 2016-02-27 11:20 | Rozmiar tekstu: A A A

Zdrowa rywalizacja maluchów na V Olsztyńskiej Olimpiadzie Przedszkolaka

Olsztyn24
V Olimpiada Przedszkolaka (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W sali gimnastycznej Zespołu Szkół Chemicznych i Ogółnokształcących w Olsztynie odbyła się wczoraj (26.02) Olsztyńska Olimpiada Przedszkolaka. Była to już piąta odsłona imprezy organizowanej przez Niepubliczne Przedszkole „Promyczek” w Olsztynie we współpracy z ZSChiO.

W tegorocznej olimpiadzie udział wzięły dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Promyczek”. W poprzednich latach do zabawy zapraszano milusińskich z najstarszych grup z różnych przedszkoli, ale tym razem organizatorzy chcieli, aby wszystkie dzieci z „Promyczka” wzięły czynny udział w wydarzeniu, a nie tylko najstarsze z nich. Jedynie maluszki z najmłodszej grupy nie brały udziału w zawodach, ale dzielnie i radośnie kibicowały starszym kolegom.

W jury zawodów zasiedli m.in. Monika Lewicka, dyrektor przedszkola i jej zastępczyni Małgorzata Cioch. Po oficjalnym powitaniu przedszkolaki zaśpiewały swój hymn i rozpoczęto zawody. Dzieci zmierzyły się w kilku konkurencjach, wymagających od nich nie tylko szybkości i sprawności, ale też współpracy całego zespołu. Za swój wysiłek maluchy zostały nagrodzone rakietkami do gry i gwizdkami, a każda z czterech grup biorących udział w olimpiadzie otrzymała puchar i dyplom.
R E K L A M A
banner
- Planujemy kolejne olimpiady, gdyż jest to wspaniała okazja, aby promować zdrowy styl życia i zasady fair play już od najmłodszych lat - mówią organizatorzy przydsięwzięcia. - Przyszłoroczna olimpiada ma być wyjątkowa, inna niż wszystkie, w których uczestniczyliśmy do tej pory, ale szczegółów nie będziemy na razie zdradzać. Chcieliśmy gorąco podziękować zespołowi szkoły ZSChiO za ogromną pomoc przy organizacji tych tak ważnych dla dzieci imprez. Od 5 lat, dzięki uprzejmości szkoły, olimpiada odbywa się na najwyższym poziomie w doskonale przygotowanej do tego celu sali gimnastycznej.

Na zakończenie sportowych zmagań mali sportowcy dali pokaz tańca.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
V Olimpiada Przedszkolaka w Olsztynie

»

27-02-2016

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.