Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-03-04 11:42 | Rozmiar tekstu: A A A

Marszałek Brzezin delegowany do pracy w Komitecie Regionów Unii Europejskiej

Olsztyn24
Gustaw Marek Brzezin został delegatem do Komitetu Regionów UE
Marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin został delegowany przez Zgromadzenie Ogólne Związku Województw Rzeczypospolitej Polskiej do pracy w Komitecie Regionów Unii Europejskiej. To jedna z kilku decyzji, jakie podjęli wczoraj (3.03) delegaci na ZOZWRP podczas trwających od czwartku dwudniowych obrad w Jachrance koło Warszawy.

Komitet Regionów jest organem doradczym UE złożonym z wybranych na szczeblu lokalnym i regionalnym przedstawicieli ze wszystkich 28 państw członkowskich. Za pośrednictwem Komitetu Regionów mają oni możliwość wymiany opinii na temat aktów prawnych UE, które mają bezpośredni wpływ na regiony i miasta.

Zgromadzenie ogólne wybrało także nowego prezesa zarządu ZWRP. Został nim marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz. Przypomnijmy, że do tej pory prezesem zarządu ZWRP był marszałek województwa Warmińsko-Mazurskiego Jacek Protas, który w ostatnich wyborach parlamentarnych zdobył mandat poselski.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl