Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2016-03-14 16:27 | Rozmiar tekstu: A A A

MOK zaprasza na koncerty Shannon, Danny Bryant Band i Starej Rzeki

Olsztyn24

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza na koncertowy tydzień. Czekają nas aż trzy koncerty - zespołów Shannon, Danny Bryant Band i Starej Rzeki.

Już jutro (15.03) o godzinie 19.30 w sali kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena odbędzie się premiera najnowszego albumu grupy Shannon.

Shannon to zespół, którego miłośnikom irlandzkich dźwięków przedstawiać nie trzeba. Od momentu powstania grupa wielokrotnie zmieniała swoją postać, by na początku nowego tysiąclecia uplasować się na stałe w czołówce profesjonalnych reprezentantów muzyki celtyckiej z Polski, rozpoznawalnych w wielu krajach Europy i świata. Ta wybuchowa mieszanka talentów i pasji pozwoliła na wypracowanie własnego, rozpoznawalnego stylu zespołu, docenionego nawet w samej Irlandii. Na scenie między artystami wytwarza się wyczuwalna „chemia”, która wciąga i elektryzuje publiczność (i to nie tylko fanów muzyki celtyckiej!).
R E K L A M A
banner
Bilety: 25 zł.

W środę (16.03), w ramach kolejnej odsłony cyklu Olsztyńskie Dobranocki Bluesowe, o godzinie 19.00 w sali kameralnej amfiteatru wystąpi brytyjskie trio - Danny Bryant Band.

Danny Bryant to znakomity gitarzysta. Świadczą o tym słowa samego Joe Bonamassy: Fantastyczny gitarzysta. Gdy bierze Fendera Stratocastera w swoje ręce, sprawia, że ten instrument naprawdę śpiewa. Bryant urodził się w 1980 roku w Anglii. Od 18. roku życia zajmuje się muzyką. Grywał na tych samych scenach co Buddy Guy, Carlos Santana, Mick Taylor i Joe Cocker.

Bilety: 20 zł.

Sobota (19.03 - sala kameralna, godz. 20.00) natomiast należeć będzie do Starej Rzeki – najbardziej rozpoznawalnego projektu muzycznego Kuby Ziołka,laureata tegorocznego Paszportu „Polityki”. Druga i do tej pory ostatnia „Zamknęły się oczy ziemi” znalazła się na drugim miejscu w rankingu najlepszych albumów roku 2015 „Gazety Wyborczej”, otrzymała też wiele entuzjastycznych ocen w prasie zagranicznej.

Projekt muzyczny założony przez Kubę Ziołka (muzyk znany m.in. z Innercity Ensemble, Alameda 3, Ed Wood, Hokei, T'ien Lai, Kapital). Zespół zainteresowany fuzją natury i techniki tworzy muzykę na przecięciu dźwięków akustycznych, elektrycznych i elektronicznych przy użyciu gitar, efektów, sampli, instrumentów dętych oraz głosu. Formuła koncertów jest dość otwarta, uzależniona od miejsca, czasu, instrumentarium i nastroju.

Bilety: 15 zł.

Bilety na te wydarzenia można kupić na www.bilety.mok.olsztyn.pl oraz w Informacji Kulturalnej MOK (Kamienica Naujacka MOK, ul. Dąbrowszczaków 3, pok.3).

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl