Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email inf.pras. | 2016-03-23 13:08 | Rozmiar tekstu: A A A

Olimpijczycy z „Budowlanki” na I miejscu

Olsztyn24
Zespół Szkół Budowlanych w Olsztynie
Olsztyńska młodzież zdobyła okręg gdański. W Trójmieście odbyły się eliminacje XXIX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

W zmaganiach wzięło udział pięcioro uczniów Zespołu Szkół Budowlanych w Olsztynie. Czworo z nich - Jakub Arodź, Paweł Wojciechowski, Magdalena Pąk i Tomasz Soroka - znalazło się w pierwszej dziesiątce. To dało olsztyńskiej szkole I miejsce w rankingu.

W zawodach centralnych olsztyńską placówkę będzie reprezentować Jakub Arodź z klasy IV ba. W zawodach okręgowych w całym kraju wzięło udział 691 zawodników z 162 szkół. Do eliminacji centralnych olimpiady zakwalifikowało się 82 uczestników z 43 szkół w kraju.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.