Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2016-03-23 13:14 | Rozmiar tekstu: A A A

Planeta 11 zaprasza na warsztaty twórczego myślenia

Olsztyn24

Jest jedną z najczęściej poszukiwanych umiejętności. Kreatywność może być cechą wrodzoną, ale skutecznie można ją wyćwiczyć. Taką szansę będą mieć uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Olsztyna.

Kwiecień w Multimedialnej Bibliotece Młodych Planeta 11, filii Miejskiej Biblioteki Publicznej, poświęcony będzie właśnie twórczemu myśleniu. Zorganizowane zostaną specjalne warsztaty „Głowa się zieleni. Kreatywnie na wiosnę”. Zajęcia poprowadzi psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 w Olsztynie Marcin Jaroszewski.

- Celem przedsięwzięcia jest rozwijanie kompetencji twórczego myślenia wykorzystywanego w rozwiązywaniu problemów - informuje kierownik biblioteki, Jacek Smółka. - Warsztaty będą bazować na dynamicznych ćwiczeniach indywidualnych i grupowych.

Podczas zajęć kładziony będzie nacisk na interpersonalne umiejętności, które mają prowadzić do skutecznej współpracy, rozwoju umiejętności abstrahowania, dokonywania skojarzeń, metaforyzowania. Nie zabraknie motywowania do twórczego rozwiązywania zadań.
R E K L A M A
banner
Warsztaty będą się odbywać w 10-osobowej grupie. Zapisy będą przyjmowane do końca marca drogą elektroniczną na e-mail: m.jaroszewski@ppp3.olsztyn.pl oraz pod numerem telefonu 89 527 23 47.

Terminy zajęć to piątki 8,15,22 i 29 kwietnia, między godziną 17.00 a 18.30.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl