Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email wb | 2016-03-27 13:02 | Rozmiar tekstu: A A A

Wielkanocne śniadanie w olsztyńskim Caritasie

Olsztyn24
Abp. koadiutor Józef Górzyński udziela świątecznego błogosławieństwa | Więcej zdjęć »
Tradycyjnie w wielkanocną niedzielę olsztyński Caritas zaprasza potrzebujących na świąteczne śniadanie. Tak było również dzisiaj (27.03), w pierwszy dzień Świąt Wielkiej Nocy 2016 roku.

Również zwyczajowo, Caritas przygotował miejsce przy świątecznym stole dla 350 osób, w kilku turach. W pierwszej turze wielkanocnego spotkania, która rozpoczęła się o godz. 9.00, zdarzyła się rzecz niespotykana w dotychczasowej historii światecznych spotkań w Caritasie - sporo miejsc przy wielkanocnym stole było wolnych. Wśród komentarzy tego stanu rzeczy dominowały te mówiące o nocnej zmianie czasu zimowego na letni. Jednak nawet ci, którzy spóźnili się na wielkanocne spotkanie z powodu nieprzestawienia zegarków, nie odeszli dzisiaj z Caritasu głodni.

W wielkanocnym spotkaniu w Caritasie uczestniczyli także arcybiskup koadiutor Józef Górzyński, wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki i prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz. Goście honorowi złożyli uczestnikom spotkania świąteczne życzenia, a ksiądz arcybiskup także udzielił im błogosławieństwa.
R E K L A M A
banner
W menu wielkanocnego śniadania nie zabrakło żurku z jajkiem i kiełbasą, bigosu, wędlin, sałatek i ciasta. Każdy z uczestników śniadania otrzymał również kartkę z wielkanocnymi życzeniami.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Śniadanie wielkanocne 2016 w olsztyńskim Caritasie

»

27-03-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.