Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email d. | 2016-03-30 18:49 | Rozmiar tekstu: A A A

Rzeźnia Literacka nr 3 – poezja już jutro

Olsztyn24

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza jutro (31.03), o godzinie 18.00, do sali kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena na trzecią odsłonę cyklu krwistych konkursów literackich z poezji i prozy. Tym razem na Rzeźni Literackiej w roli główniej wystąpi poezja. 

Zahacz o salę kameralną pod amfiteatrem, weź udział w konkursie. Twój tekst oceni profesjonalne jury (Michalina Janyszek, Andrzej Brzozowski i Szymon Szwarc - lider grupy Jesień oraz publiczność. Każde spotkanie wzbogaca muzyczna lub literacka niespodzianka. Podczas marcowego wystąpi toruńska grupa Jesień, reprezentująca poetycki noise-rock.  

Grupa Jesień, znana także jako Grupa Przestępcza „Jesień”, to toruńskie trio, w którego skład wchodzą Michał Groszewski (bas), Maciej Karmiński (perkusja) i Szymon Szwarc (gitara, głos). Jesień chce pokazać muzykę problematyczną, świadomą niedoskonałości ludzkiego organizmu i umysłu, wreszcie, świadomą wielowarstwowości świata dźwięków, organizujących się z garażowym zacięciem, nutką ironii, liryzmu oraz brakiem szacunku okazanym bezrefleksyjnemu pochłanianiu form piosenkowych.
R E K L A M A
banner
Zapraszamy! Wstęp wolny. Chętni do wzięcia udziału w konkursie mogą zapisać się na miejscu, na godzinę przed wydarzeniem.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.