Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2016-04-05 16:02 | Rozmiar tekstu: A A A

MOK zaprasza na koncert Tomka Lipińskiego

Olsztyn24

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza na koncert legendy polskiej sceny muzycznej. W najbliższy piątek (8.04), o godzinie 19.00, w sali kameralnej amfiteatru im. Czesława Niemena, w koncercie Unplugged wystąpi Tomek Lipiński z zespołem.

Lider legendarnych zespołów Tilt i Brygada Kryzys ruszył w trasę z nowym, akustycznym projektem. Na olsztyńskim koncercie usłyszymy zarówno kultowe utwory obu formacji, jak i kawałki Tomka z nowego krążka zatytułowanego „To, czego pragniesz”. Lipiński to buntownik, który kolejnymi hitami elektryzował fanów, niektóre z nich stały się dosłownie sztandarowymi dla okresu I połowy lat 80. Zresztą nadal robi swoje i dobrze, że pozostaje na uboczu, bo dzięki temu jego muzyka i słowa nie są podporządkowane żadnym rygorom komercyjnego rynku.

U boku wokalisty wystąpią: Maciej Dłużniewski – gitara, Piotr Leniewicz – gitara basowa i Karol Ludew – perkusja.
R E K L A M A
banner
Bilety na koncert, w cenie 25 zł, są dostępne do kupienia w Informacji Kulturalnej MOK oraz na www.bilety.mok.olsztyn.pl.

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl