Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Krzysztof Legowicz | 2016-04-08 12:20 | Rozmiar tekstu: A A A

Teatr Światło i Cień z Gimnazjum nr 13 zdobywcą Grand Prix „Zwierciadeł”

Olsztyn24
Scena ze spektaklu „Beton” (fot. G13)
6 i 7 kwietnia młodzi aktorzy z Olsztyna, Ostródy, Lidzbarka Warmińskiego, Węgorzewa i Elbląga uczestniczyli w V Warmińsko-Mazurskich Spotkaniach Teatralnych „Zwierciadła”, które odbyły się w Bursie nr 3 w Olsztynie.

Osiem grup pokazało spektakle różnorodne pod względem tematyki i konwencji stylistycznych. Oprócz prezentacji konkursowych młodzież wzięła udział w wielu interesujących imprezach towarzyszących: happeningach, warsztatach i spotkaniach z gośćmi festiwalu.

Teatr Światło i Cień z Gimnazjum nr 13 im. Huberta Wagnera zaprezentował spektakl „Beton” według tekstów Lidii Amejko i Joanny Bator. Sztuka opowiada o chłopakach i dziewczynach z osiedla. Występ spodobał się przybyłej publiczności. Doceniło go także jury pod przewodnictwem Andrzeja Fabisiaka i przyznało gimnazjalistom z „Trzynastki” Grand Prix festiwalu.
R E K L A M A
banner
Teatr będzie także reprezentował nasze województwo w ogólnopolskim finale „Zwierciadeł”, który odbędzie się w czerwcu w Rzeszowie.

Krzysztof Legowicz

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl