Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-04-10 11:44 | Rozmiar tekstu: A A A

Zbliżają się Olsztyńskie Warsztaty Gospel

Olsztyn24
Chór Trzecia Godzina Dnia występował już w Olsztynie
Zbliża się już IX edycja Olsztyńskich Warsztatów Gospel. Impreza jak zwykle odbędzie się w czerwcu. W warsztatach weźmie udział zespół Trzecia Godzina Dnia (TGD).

Olsztyńskie Warsztaty Gospel to impreza cykliczna, organizowana pod patronatem Urzędu Miasta Olsztyna. Jak co roku, odbiorcami będą osoby, których pasjonuje muzyka, w tym muzyka gospel. Będą to amatorzy i zawodowi muzycy, młodzież i ludzie starsi - każdy, kto będzie chciał poznać żywiołowy gatunek muzyczny, jakim jest gospel. Będzie też coś dla najmłodszych, czyli warsztaty „Gospel Kids”.

W tym roku do Olsztyna zawita Piotr Nazaruk - dyrygent chóru Trzecia Godzina Dnia, kompozytor oraz aranżer, jeden z muzyków Anny Marii Jopek. Podczas koncertu finałowego dołączy do uczestników warsztatów cały chór TGD wraz z solistami.
R E K L A M A
banner
Trzecia Godzina Dnia to jeden z najbardziej znanych i najdłużej działających w Polsce zespołów wykonujących muzykę pop-gospel. Zespół nagrał do tej pory 10 albumów, koncerty telewizyjne (TVP i Religia Tv) i radiowe (PR „Trójka”). Brał udział w wielu festiwalach muzycznych (S.O.S, Sopot Festival), produkcjach płytowych i telewizyjnych współpracując m.in. z: Elżbietą Skrętkowską, Mieczysławem Szcześniakiem, Grażyną Łobaszewską, Adamem Sztabą i grupą DeMono. Płyty oraz koncerty live TGD cieszą się wielkim zainteresowaniem oraz dużą frekwencją na terenie całego kraju.

W czasie warsztatów uczestnicy nauczą się programu, który zaprezentują podczas koncertu finałowego. Koncert finałowy odbędzie się w ramach Olsztyńskiego Lata Artystycznego, 5 czerwca, o godz. 20.00 w Amfiteatrze im. Cz. Niemena. Chórowi TGD towarzyszyć będą uznani i cenieni muzycy polskiej sceny muzycznej.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl