Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-04-15 18:14 | Rozmiar tekstu: A A A

Miasto proponuje artystom lokale w dzierżawę

Olsztyn24
Ratusz w Olsztynie
Atelier w olsztyńskim Śródmieściu? Olsztyńscy twórcy mają szansę na znalezienie miejsca do pracy w doskonałej lokalizacji. W ścisłym centrum miasta, a jednocześnie w spokojnym miejscu, jakby na uboczu. Chodź wydaje się to paradoksalne, ale właśnie tak umiejscowione są pomieszczenia, które mogą zająć olsztyńscy artyści.

Do wydzierżawienia są trzy lokale, których przeznaczenie jest związane z pracą twórczą. Wszystkie położone są na III piętrze kamienicy przy ul. Mickiewicza 2, niedaleko pl. Konsulatu Polskiego.

- To propozycja skierowana głównie do absolwentów uczelni artystycznych albo osób zrzeszonych w organizacjach twórczych - wyjaśnia Gabriela Konarzewska z ratuszowego Wydziału Kultury i Ochrony Zabytków. - Jednak mogą z niej skorzystać także amatorzy rekomendowani przez środowiska twórcze, deklarujący wybór Olsztyna na miejsce życia i twórczości.
R E K L A M A
banner
Do wyboru są trzy lokale o powierzchni niemal 40 m2, ponad 43 m2 oraz prawie 73 m2. Każdy z nich wymaga remontu, który ma być zrealizowany przez najemców. To m.in. prace budowlane związane z malowaniem oraz elektryczne, dotyczące wymiany instalacji.

Lokale będzie można obejrzeć 28 kwietnia (czwartek) o godzinie 10.00. Termin przyjmowania wniosków związanych z dzierżawą mija 6 maja (piątek).

Informacje dotyczące konkursu dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Olsztyna.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl