Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Janusz Sypiański | 2016-04-29 14:14 | Rozmiar tekstu: A A A

Wójtowie i burmistrzowie z Warmii i Mazur w Sejmie RP

Olsztyn24
Samorządowcy z Warmii i Mazur w Sejmie RP | Więcej zdjęć »
Wójtowie i burmistrzowie ze Związku Gmin Warmińsko–Mazurskich uczestniczyli wczoraj (28.04) w posiedzeniu Sejmowej Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej. Na posiedzenie zostali zaproszeni przez posła Andrzeja Maciejewskiego, przewodniczącego Komisji.

W posiedzeniu uczestniczyli także przedstawiciele Porozumienia strzeleńskiego, które podjęło ze związkiem współpracę w zakresie  doprowadzenia do zmian zapisów w ustawie z dnia 10  kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne.

Wójtowie i burmistrzowie przekonywali posłów o konieczności wprowadzenia zmian w Prawie energetycznym, mających na celu umożliwienie samorządom organizacji przetargów na dostawę energii elektrycznej do celów oświetleniowych oraz na konserwację oświetlenia publicznego.
R E K L A M A
banner
Członkom sejmowej komisji i przedstawicielom rządu wręczono stanowisko, które zostało wypracowane przez zespół branżowy ds. Prawa energetycznego Związku Gmin Warmińsko-Mazurskich. Zespół funkcjonuje w ramach współpracy z Ogólnopolskim Porozumieniem Organizacji Samorządowych, a jego pracami kieruje Związek Gmin Warmińsko-Mazurskich.

Komisja Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej przyjęła wniosek samorządowców i przekazała do dalszych prac w podkomisji finansów samorządowych.

Janusz Sypiański,
dyrektor Biura Związku Gmin Warmińsko-Mazurskich


Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl