Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email wb | 2016-05-02 13:58 | Rozmiar tekstu: A A A

Młode zapaśniczki rozpoczęły rywalizację w ramach XXII Ogólnopolskiej Spartakiady Młodzieży

Olsztyn24
Uroczystość otwarcia zawodów zapaśniczych dziewcząt XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży | Więcej zdjęć »
Sto pięćdziesiąt zawodniczek reprezentujących wszystkie województwa bierze udział w finałach rozgrywek zapaśniczych w ramach XXII Ogólnopolskiej Spartakiady Młodzieży w sportach halowych. Zaplanowany na dwa dni finałowy turniej rozpoczął się dzisiaj (2.05) rano w Hali Widowiskowo-Sportowej Urania w Olsztynie.

Zapasy dziewcząt są jedną z kilkunastu dyscyplin XXII Ogólnopolskiej Spartakiady Młodzieży, które rozegrane zostaną na terenie województwa warmińsko-mazurskiego: w Olsztynie i dziewięciu innych miastach, które podjęły się organizacji finałowych rozgrywek w takich dyscyplinach sportu młodzieżowego jak: szachy, warcaby, zapasy, brydż sportowy, judo, piłka siatkowa, szermierka, taekwondo olimpijskie, tenis stołowy, trampolina, gimnastyka sportowa, badminton i gimnastyka artystyczna. Organizatorem imprezy jest samorząd województwa warmińsko-mazurskiego, a patronem Minister Sportu i Turystyki.

Na terenie Warmii i Mazur olimpiada potrwa od 29 kwietnia do 27 czerwca br. Dzisiaj o godz. 17.00 w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej odbędzie się uroczystość otwarcia XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Otwarcie XXII zawodów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach dziewcząt

»

02-05-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.