Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-05-08 10:06 | Rozmiar tekstu: A A A

Festyn „Bezpieczni Ja, Ty, My” odbył się na Dajtkach

Olsztyn24
Festyn odbył się tradycyjnie na boiskach przy SP18 | Więcej zdjęć »
Na boiskach sportowych przy Szkole Podstawowej nr 18 na Osiedlu Dajtki zorganizowano wczoraj (7.05) doroczny festyn pod hasłem „Bezpieczni Ja, Ty, My”. Celem zorganizowanego już po raz szósty festynu było nie tylko zapewnienie warunków do zabawy i wypoczynku, ale także promowanie wiedzy i przydatnych w życiu umiejętności, a przede wszystkim bezpiecznych zachowań.

Zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 18 wspólnie z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie oraz Wydziałem Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Olsztynie, wspieraną przez Miejski Ośrodek Kultury oraz licznych partnerów, festyn był także wydarzeniem inaugurującym prowadzony przez MOK cykl imprez pod hasłem „Osiedlisko Kultury”, które będą się odbywać w majowe weekendy na olsztyńskich osiedlach.

W programie wczorajszej imprezy na Dajtkach były m.in. prezentacja specjalistycznego sprzętu i stoiska: Wojska, Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Izby Celnej, Pogotowia Ratunkowego, Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego, WOPR-u, Straży Granicznej, Nadleśnictwa Olsztyn i Kudypy, pokaz symulacji wypadku drogowego, porady zdrowotne udzielane przez Dział Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej), zajęcia dla dzieci w ramach programu Autochodzik, loteria fantowa, gry i zabawy sportowo- rekreacyjne, punkt kulinarny, dziecięcy turniej piłki nożnej, występy muzyczne dzieci i koncert zespołu Hoboud.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Festyn „Bezpieczni Ja, Ty, My” 2016 na Dajtkach w Olsztynie

»

07-05-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl