Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-05-10 00:04 | Rozmiar tekstu: A A A

Warmia i Mazury stawiają na jakość

Olsztyn24
Urząd Marszałkowski w Olsztynie
Ruszył nabór do XVI edycji Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości, będącej jedną z kategorii konkursu „Żagle Warmii i Mazur”. Przedsięwzięcie organizuje samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości jest regionalną edycją Polskiej Nagrody Jakości, konkursu ogólnopolskiego, organizowanego od ponad 20 lat przez Krajową Izbę Gospodarczą w Warszawie. Nagrody w WMNJ przyznawane są przedsiębiorstwom, organizacjom publicznym i organizacjom edukacyjnym, które wdrażając zarządzanie przez jakość osiągnęły poprawę jakości pracy, procesów, wyrobów i usług oraz poprawę satysfakcji klientów i pracowników.

Rywalizacja podzielona jest na cztery kategorie: mikro i małe organizacje produkcyjne i usługowe, organizacje produkcyjne i usługowe, organizacje publiczne oraz organizacje edukacyjne. Do konkursu mogą się zgłaszać organizacje z województwa warmińsko-mazurskiego, które działają na tym terenie przynajmniej od czterech lat i nie mają zaległości w uiszczaniu podatków i składek ZUS.
R E K L A M A
banner
- Konkursy mają także wymiar praktyczny, bo przedsiębiorcy, usługodawcy, instytucje widzą, że poprawa jakości swoich usług przekłada się na konkretne, wymierne korzyści – mówi marszałek Gustaw Marek Brzezin. - W dzisiejszych czasach sukcesy odnoszą organizacje, które potrafią dostosować się do coraz wyższych wymagań, oferujące produkty i usługi najwyższej jakości, spełniające oczekiwania klientów i otwarte na otoczenie, dobrowolnie uwzględniając w swojej działalności interes społeczny. Laureaci naszych konkursów są tego najlepszym przykładem.

Laureatami zostają uczestnicy, którzy osiągnęli najwyższą ocenę niezależnych ekspertów, którzy ukończyli szkolenia z modelu Polskiej Nagrody Jakości.

Zgłoszenia należy przesyłać do 23 maja 2016 roku. Wręczenie statuetek oraz wyróżnień odbędzie się 4 listopada 2016 roku podczas uroczystej gali konkursu „Żagle Warmii i Mazur”. Więcej informacji, formularze zgłoszeniowe oraz regulaminy znajdują się na stronie internetowej www.warmia.mazury.pl

„Żagle Warmii i Mazur”

Ideą projakościowego konkursu jest wyłonienie i promocja najlepszych przedsiębiorstw, produktów, usług i projektów promocyjnych w województwie warmińsko-mazurskim. Oprócz Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości istnieje możliwość wzięcia udziału w dwóch pozostałych kategoriach:

- Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur – celem jest wyłonienie najlepszych produktów i usług konsumpcyjnych z regionu Warmii i Mazur oraz ich promocja na rynku regionalnym, krajowym oraz zagranicznym. Przyznawane są trzy równoważne nagrody w podkategoriach: produkt, produkt lokalny oraz usługa.

- Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBoss – polegający na promocji postaw społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) wśród mikro (od 1 do 9 zatrudnionych osób), małych (od 10 do 49 zatrudnionych osób) oraz średnich (od 50 do 249 zatrudnionych osób) przedsiębiorstw z Warmii i Mazur.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl