Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
maja_17 | 2016-05-16 20:07 | Rozmiar tekstu: A A A

„Zdrowy przepis na życie” w Gimnazjum nr 14

Olsztyn24
Akcja „Zdrowy przepis na życie” w Gimnazjum nr 14 (fot. G14 - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Uczennice z klas pierwszych olsztyńskiego Gimnazjum nr 14, wraz z nauczycielką wychowania fizycznego Marią Barcikowską, zorganizowały dzisiaj (16.05) akcję charytatywną „Zdrowy przepis na życie”. W ramach zdrowego kiermaszu można było degustować przygotowane przez uczennice pyszne, zdrowe sałatki owocowe i warzywne, koktajle i galaretki z owocami oraz szaszłyki owocowe.

Degustacja potraw była połączona ze zbiórką finansową na rzecz Fundacji Mam Marzenie, zajmującej się spełnianiem marzeń dzieci dotkniętych chorobą nowotworową. Tym razem zbierano pieniądze na spełnienie marzenia 12-letniego Patryka.

- Chcemy powtarzać tego typu akcje i uświadamiać naszą młodzież o potrzebie niesienia pomocy chorym dzieciom - wyjaśnia Maria Barcikowska. - Każdy uczeń za okazane serce i pomoc otrzyma pisemne podziękowanie od fundacji. W naszej szkole regularnie odbywają się akcję charytatywne, a uczniowie chętnie biorą udział w działaniach wolontariatu.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl