Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-05-24 15:49 | Rozmiar tekstu: A A A

Pracodawcy przyjaźni olsztyńskim szkołom zawodowym odebrali wyróżnienia

Olsztyn24
Wyróżnieni pracodawcy i dyrektorzy olsztyńskich szkół zawodowych | Więcej zdjęć »
Od 2014 roku, na wniosek działających w Olsztynie szkół zawodowych, przyznawane są statuetki „Pracodawca Przyjazny Szkole”. Trzecia już gala wręczenia statuetek odbyła się dzisiaj (24.05) w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Inicjatywa przyznawania wyróżnień pracodawcom ściśle współpracującym z podległymi samorządowi miasta szkołami zawodowymi, wyszła w 2014 roku z Zespołu Szkół Budowalnych w Olsztynie. Prezydent miasta tę inicjatywę zaakceptował i ustanowił wyróżnienie w formie statuetki „Pracodawca Przyjazny Szkole”. Wyróżnienie może być przyznawane pracodawcom, którzy realizują kształcenie zawodowe we współpracy ze szkołami, dla których organem prowadzącym jest Miasto Olsztyn. Wyróżnienie przyznaje raz w roku Prezydent Olsztyna na podstawie opinii przedłożonej przez zespół oceniający zwany Kapitułą.   

Z wnioskiem o przyznanie wyróżnienia „Pracodawca Przyjazny Szkole” może wystąpić każdy z olsztyńskich zespołów szkół zawodowych w każdym z obszarów, w których kształci szkoła, tj. z branży: mechanicznej, budowlanej, elektroniczno-elektrycznej, administracyjno-usługowej, gastronomiczno-hotelarskiej, rolno-leśnej z ochroną środowiska.
R E K L A M A
banner
W tym roku Prezydent Olsztyna przyznał pracodawcom 7 statuetek i 1 wyróżnienie: Dzisiaj z rąk wiceprezydenta Olsztyna Jarosława Słomy odebrali je:

1) Warmiński Hotel & Conference w Olsztynie w branży gastronomiczno-hotelarskiej - wnioskodawcą był Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie,

2) Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie w branży budowlanej - wnioskodawcą był Zespół Szkół Budowlanych w Olsztynie,

3) Zieleń Bogusławscy spółka jawna w Olsztynie w branży rolno-leśnej z ochroną środowiska - wnioskodawcą był Zespół Szkół Budowlanych w Olsztynie,

4) PRONAD Sp. z o.o. w Olsztynie w branży elektroniczno-elektrycznej - wnioskodawcą był Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie,

5) OBRAM A Tetra Pack company S.A. w Olsztynie w branży mechanicznej - wnioskodawcą był Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie,

6) Auto Idea Sp. z o.o. Oddział w Olsztynie Autoryzowany Dealer i Serwis Mercedes-Benz w branży mechanicznej - wnioskodawcą był Zespół Szkół Samochodowych w Olsztynie.

Ponieważ w tym roku wniosków o przyznanie wyróżnienia „Pracodawca Przyjazny Szkole” było więcej, niż przewidziana liczba statuetek, Kapituła postanowiła dodatkowo wyróżnić firmę Zakłady Metalowe Erko R. Pętlak spółka jawna Bracia Pętlak za wieloletnią współpracę z Zespołem Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie.

Na dzisiejszą galę w OPNT szkoły przygotowały swoje prezentacje i występy artystyczne, a poczęstunek przygotował Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych.

Więcej o uroczystości na naszych zdjęciach i filmach.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Gala „Pracodawca Przyjazny Szkole” 2016 w Olsztynie (1)

24-05-2016

image galeria
Gala „Pracodawca Przyjazny Szkole” 2016 w Olsztynie (2)

24-05-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl