Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Katarzyna Masiewicz | 2016-05-30 17:48 | Rozmiar tekstu: A A A

MBP zaprasza na Dni Literatury Dziecięcej

Olsztyn24
Dni Literatury Dziecięcej zwieńczy Piknik z Kłobukiem (fot. Anna Kopacz)
Kto z nas nie pamięta kalejdoskopu – jednej z najbardziej magicznych zabawek z czasów dzieciństwa. Podczas tegorocznych Dni Literatury Dziecięcej najmłodsi ponownie będą mogli zerknąć przez kolorowe zwierciadła. Tym razem będzie to jednak kalejdoskop wyjątkowy – dzieci spojrzą bowiem na historię i kulturę regionu przez „Warmiński kalejdoskop bajek”.

Od 1 do 11 czerwca mali czytelnicy odkrywać będą bogactwo lokalnych legend i baśni, biorąc udział w licznych zabawach, warsztatach literackich i konkursach plastycznych. Dowiedzą się m.in. jakie legendarne stwory można spotkać na Warmii, jak powstała Łyna i jakie historie skrywają mury olsztyńskiego zamku. W programie znajdą się też spektakle teatralne, głośne czytanie i spotkania z gwarą warmińską.

Finał IV edycji Dni Literatury Dziecięcej odbędzie się 11 czerwca w Parku Centralnym, gdzie zawita kolejny Piknik z Kłobukiem. Jak co roku czeka na Państwa gra terenowa z wieloma czytelniczymi atrakcjami i nagrodami. Tradycyjnie zapraszamy całe rodzinny do wspólnej, kreatywnej zabawy. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.
R E K L A M A
banner
Program Dni Literatury Dziecięcej dostępny będzie wkrótce w zakładce „Repertuary”.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl