Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-05-30 18:57 | Rozmiar tekstu: A A A

Rusza druga edycja Olsztyn Street Art Garden

Olsztyn24
Ubiegłoroczną edycję konkursu podsumowano Olsztyn Street Art Garden Party (fot. Natt)
Nie musi ozdabiać ścian galerii, by być sztuką. Dzieła street art czyli prace artystyczne tworzone „na ulicy” można podziwiać na całym świecie, także w Olsztynie. Być może już wkrótce nasze miasto wzbogaci się o kolejne miejsca takiej twórczości, a to za sprawą Olsztyn Street Art Garden 2016.

Konkurs dla osób tworzących prace streetartowe rozpoczyna się 1 czerwca. Forma prac jest nieograniczona – mogą to być tradycyjne graffiti, murale, ale również różnego rodzaju instalacje w przestrzeni miejskiej.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno osoby pełnoletnie, jak i te, które nie ukończyły jeszcze 18. roku życia, ale mają zgodę opiekunów prawnych. W zgłoszeniu do konkursu trzeba m.in. podać lokalizację pracy (którą organizator musi zaakceptować) i wstępny szkic.
R E K L A M A
banner
Wszystkie prace zgłoszone do konkursu oceni jury, a wyniki zostaną ogłoszone 20 sierpnia. Pula nagród dla najlepszych twórców to w sumie 8 tysięcy złotych i upominki.   

Regulamin konkursu dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Olsztyna.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl