Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
UG Dywity | 2016-05-30 21:52 | Rozmiar tekstu: A A A
Zaproszenie na Gminny Dzień Dziecka

Sarsa gwiazdą imprezy w Dywitach

Olsztyn24
  | Więcej zdjęć »
Kolorowe i taneczne wydarzenie z koncertem Sarsy i Sambą Show Katarzyny Kashiry Stockiej z okazji Dnia Dziecka odbędzie się w niedzielę (5.06) na stadionie komunalnym w Dywitach.

Zapowiada się wspaniałe i pełne atrakcji święto najmłodszych mieszkańców gminy Dywity. Gminny Dzień Dziecka odbędzie się w niedzielę (5.06) na stadionie komunalnym w Dywitach (ul. Różana 2a). Gmina Dywity wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury przygotowała program, w którym roi się od ciekawych i kolorowych wydarzeń. Będzie tanecznie m.in. za sprawą Kasi Kashiry Stockiej, która porwie do Samba Show. Na scenie zatańczą czirliderki z Dywit, Słup, Bukwałdu i Tuławek oraz grupy taneczne działające przy GOK (Dance Nation i Just Dance).

Na wspaniały koncert zabiorą wszystkich uczniowie Powiatowej Szkoły Muzycznej w Dywitach, a piękne tańce polskie zaprezentuje Zespół Pieśni i Tańca Warmia. Zaśpiewają też młode talenty z gminy Dywity, a gwiazdą imprezy będzie nieco tajemnicza Sarsa z zespołem i swoimi wielkimi przebojami „Naucz mnie”, „Zapomnij mi” czy „Indiana”. To będzie pierwszy koncert Sarsy na Warmii, która do Dywit przyjedzie prosto z festiwalu polskiej piosenki w Opolu.
R E K L A M A
banner
Animacje, konkursy z nagrodami, balony, czy malowanie buź będą domeną Karuzeli Kultury. Na płycie boiska zaplanowany został Odlotowy Plac Zabaw dla Małych i Dużych (będzie wyposażony w dużą, dmuchaną zjeżdżalnię, wysoką ściankę wspinaczkową, astrotraining, karuzelę dla maluchów i zamek do skakania). Zabawiać będą Was też duże, bajkowe postacie: Guffy, Elmo i Królewna Śnieżka. Warsztaty ozdób a la samba dla najmłodszych znajdą miejsce w Kąciku Malucha Biblioteki Publicznej w Dywitach. Będzie też Koło Fortuny z nagrodami, a dla nieco starszych kawiarnia na rowerze Rowelove Cafe. Nie zabraknie też atrakcji od Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego. Ku pokrzepieniu sił - pyszna grochówka i oczywiście lody. Warto zaplanować już teraz 5 czerwca w Dywitach.
Sponsorzy główni Gminnego Dnia Dziecka w Dywitach to: Arbet Investment Group i Spółdzielnia Mieszkaniowa Kormoran w Olsztynie. Pozostali sponsorzy wydarzenia to: CS Bud Dywity, Hurtownia GOM Dywity, Chmieliński Development, Bujalski, Budowlaniec Warmiński Dywity, Hotel Omega w Olsztynie.

Darmowe autobusy dla mieszkańców

Podczas Dnia Dziecka Gmina Dywity uruchomi bezpłatne autobusy dla mieszkańców, które będą dowozić chętnych na stadion w Dywitach. Poniżej prezentujemy rozkład jazdy. Darmowe autobusy będą kursować w miejscowościach, gdzie nie dojeżdżają linie podmiejskie.

Rozkład jazdy bezpłatnych autobusów na Gminny Dzień Dziecka w Dywitach – 5 czerwca (niedziela) na odrębnej planszy.

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [2]
~Facepalm / 2016-06-05 07:04
Klikknij to sie powiekszy... :p
~Gosia 30 / 2016-06-03 21:18
Było by dobrze gdyby można było cokolwiek zobaczyć na tym rozkładzie
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl