Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
FWM | 2016-06-03 10:49 | Rozmiar tekstu: A A A

Najzdolniejsi uczniowie PSM w Dywitach wystąpią w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

Olsztyn24
 
„Skazani na sukces” – tak zatytułowany jest koncert uczniów Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Dywitach, którego organizatorami wraz ze Szkołą jest Powiat Olsztyński i Filharmonia Warmińsko-Mazurska.

W niedzielę (5.06) o godz.17.00 w sali koncertowej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej wystąpią najzdolniejsi uczniowie PSM w Dywitach - zwycięscy i laureaci ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów muzycznych. Zaprezentują się także kameraliści oraz Dziecięca Orkiestra Smyczkowa w Dywitach po dyrekcją Łukasza Hermanowicza.

Koncert poprowadzi dyrektor Powiatowej Szkoły Muzycznej I st. w Dywitach Janusz Ciepliński, który opowie o muzyce oraz o sukcesach szkoły i jej uczniów.
R E K L A M A
banner
logo FWM
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl