Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz/d./Filia nr 9 MBP | 2016-06-03 13:44 | Rozmiar tekstu: A A A

IX Osiedlowa Parada Bajek odbyła się w ramach Dni Literatury Dziecięcej

Olsztyn24
Osiedlowa Parada Bajek 2016 (fot. Anna Kopacz/Filia nr 9 MBP - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Filia nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej wraz z Samorządową Radą Osiedla „Kormoran” i Zespołem Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie zorganizowały wczoraj (02.06) IX Osiedlową Paradę Bajek. Tegoroczna jej odsłona odbyła się pod hasłem „Echa Baśni znad Łyny” i była wstępem do licznych spotkań, wydarzeń i atrakcji przygotowanych przez MPB z okazji Dni Literatury Dziecięcej, które potrwają do 11 czerwca.

Jak co roku impreza cieszyła się ogromną popularnością i wzięło w niej udział kilkaset milusińskich z olsztyńskich placówek oświatowych. Parada dzieci w strojach bajkowych lub po prostu kolorowo przebranych przeszła deptakiem osiedla. Do parady, a później wspólnej zabawy, przyłączali się spacerujący z pociechami przechodnie.

Po przemarszu mnóstwa księżniczek, spidermanów, batmanów i wielu innych bajkowych postaci, przyszedł czas na niczym nie skrępowaną zabawę i radosne tańce na terenie zielonym obok biblioteki.
R E K L A M A
banner
Po szaleństwach nastąpiła chwila wytchnienia i kolejna atrakcja - spektakl w wykonaniu Teatru Form Niezależnych Korzunowicz. Pociechy z wielką uwagą śledziły przygody bohaterów przedstawienia, które co chwilę wywoływały uśmiech na dziecięcych twarzach.

Na zakończenie zaplanowano wręczenie dyplomów, słodkości i niespodzianek.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl