Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2016-06-08 19:12 | Rozmiar tekstu: A A A

WBP zaprasza na wernisaż wystawy „People of New York – Pepol of New York” Łukasza Pepola

Olsztyn24
„People of New York – Pepol of New York” autorstwa Łukasza Pepola
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza w piątek (10.06), o godzinie 17.00, do Galerii Stary Ratusz WBP na wernisaż wystawy „People of New York – Pepol of New York” Łukasza Pepola.

Wystawa „People of New York - Pepol of New York” jest krótką, subiektywną opowieścią zrealizowaną w Nowym Yorku, w mieście które potrafi zachwycić i doprowadzić do obłędu. Bez wątpienia jest to opowieść niedokończona... stworzona przez autora na własny użytek.

„W wielu miastach świata życie toczy się za drzwiami domów, w Nowym Yorku życie rozgrywa się na ulicy”/David Bowie
R E K L A M A
banner
Łukasz Pepol urodził się w Olsztynie w 1980 r. W 2008 r. ukończył studia w Instytucie Nauk Politycznych UWM w Olsztynie oraz Warszawską Szkołę Fotografii.

Pierwsze amatorskie kroki w tej dziedzinie stawiał już w 1999 r., zajmując się fotografią analogową. Zawodowo zaczął działać od 2009 r., tworząc głównie portrety polityków, artystów, ludzi sceny oraz zdjęcia mody. Jego komercyjne zdjęcia pojawiały się m. in. w magazynach: Playboy, Forbes, Maleman, Gazeta Wyborcza, Przekrój, Gala oraz na portalach: interia.pl, rmffm.pl, radiozet.pl.

Poza pracą zawodową cały czas działał czynnie jako fotografik. Jego prace były nagradzane oraz wyróżniane w konkursach fotograficznych (m.in. Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne 2011 i 2012). W 2007 r. miała miejsce w Galerii Stary Ratusz WBP w Olsztynie jego pierwsza wystawa pt: „Zatoka huraganów”, zrealizowana w USA. W 2013 oraz 2015 r. uczestniczył w wystawach pokonkursowych VIII i IX Olsztyńskiego Biennale Sztuki „O Medal Prezydenta”. W 2014 r. autor zaprezentował wystawę pt: „Zatorze” w olsztyńskim BWA , w której przedstawił własną, poetycką wizję dzielnicy Olsztyna.

Wystawa będzie czynna do 22 czerwca.

Zapraszamy!

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl